Wiedźmin 2 na konsole w Media Expert – odliczamy dni do premiery!

Jeśli już dziś nie możesz się doczekać Wiedźmina 2 na swoim xBoxie, 1 kwietnia przyjdź do elektromarketu Media Expert. Najsłynniejsza polska gra pojawi się w wersji na xBox 360 we wtorek, 17 kwietnia, jednak przedsprzedaż gry rusza w Media Expert już 1 kwietnia.

W fascynujący świat Geralta z Rivii na swojej konsoli możesz przenieść się już za niespełna 3 tygodnie. Długie godziny spędzone z Wiedźminem z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń. Podróż po zapierającej dech w piersiach rzeczywistości zwieńczona zostanie jednym z szesnastu nieoczekiwanych zakończeń – już niedługo będziesz mógł poznać każde z nich!

Światowa premiera bijącej rekordy popularności polskiej gry odbędzie się we wtorek, 17 kwietnia. Klienci mogą mieć jednak pewność, że tego dnia dostaną do ręki Wiedźmina 2 na xBoxa 360 zamawiając go odpowiednio wcześniej w elektromarkecie Media Expert. Zamówienie można składać w każdym elektromarkecie Media Expert w dniach 1-16 kwietnia. Gra będzie do odebrania w dniu premiery. Media Expert gwarantuje ponadto najniższą cenę na rynku.

 Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert stawia głównie na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców. Obecnie w ramach sieci działa 261 elektromarketów.

Media Expert
więcej informacji z Media Expert