Świąteczne porządki czas zacząć!

Piękna łazienka to nie tylko projekt i wykonanie, ale też porządek i czystość. Nawet najlepiej zagospodarowana przestrzeń straci urok, gdy powierzchnie pokryją się warstwą kurzu i kamienia. Rozwiązania technologiczne dostępne w produktach KOŁO ułatwiają sprzątanie i pozwalają uzyskać długotrwały efekt przy minimalnym nakładzie pracy.

W dużym powiększeniu szklane i ceramiczne powłoki ujawniają swoją nierówną, chropowatą powierzchnię, która bardzo łatwo absorbuje kurz i osady. W efekcie tracimy czas na czyszczenie, a rezultaty i tak nie są satysfakcjonujące. KOŁO znalazło odpowiednie rozwiązanie dla tego problemu.

Powłoka Reflex KOŁO

Reflex KOŁO to nowoczesna powłoka pokrywająca powierzchnie szklane i ceramiczne,  czyniąc je idealnie gładkimi. Dzięki temu zmniejsza się możliwość penetracji przez różnego rodzaju zanieczyszczenia, co pozwala dłużej utrzymać wyroby w czystości. Do pielęgnacji produktów z powłoką Reflex wystarczy jedynie wilgotna szmatka lub gąbka. Dodatkowo regularne używanie gumowej wycieraczki do szyb zabezpieczy kabinę przed nagromadzeniem się dużej ilości osadu wapiennego.

Jeśli osad wapienny stanie się wyjątkowo uporczywy, wystarczy zastosować delikatny preparat Reflex KOŁO Odkamieniacz, przeznaczony zarówno do czyszczenia ceramiki łazienkowej, akrylu, jak i kabin prysznicowych. Dla ułatwienia, wiele kabin firmy KOŁO daje możliwość wyjęcia drzwi na czas czyszczenia. Reflex KOŁO Conditioner to z kolei preparat, który pomaga w regenerowaniu powierzchni Reflex na szkle kabin prysznicowych. W rezultacie łazienki z produktami KOŁO przez wiele lat utrzymują swoją świeżość, jednocześnie nie wymagając od właścicieli nadmiernego wysiłku przy pielęgnacji.

Powłoka Reflex KOŁO oferowana jest za niewielką dopłatą w prawie wszystkich seriach ceramiki łazienkowej Sanitec KOŁO (Quattro, Ego, Ego Plus, Caprice, Aplauz, Varius, Style, Twins, Cocktail, Punto), a także w kabinach – m.in. Niven, Akord, Akcent Plus i Atol Plus.

Inne rozwiązania

Smart Fresh to innowacyjny system odświeżający instalowany w spłuczkach SH50 stelaży podtynkowych KOŁO. Ułatwia utrzymanie wysokiego poziomu czystości i świeżości w obrębie całej miski ustępowej. Dzięki temu można zrezygnować z dodatkowych kostek odświeżających, gdyż obecnie wystarczy umieścić specjalny wkład w aplikatorze znajdującym się pod pokrywą przycisku spłukującego.

Wanny z hydromasażem również wymagają dbałości o czystość. Dotyczy to zwłaszcza przewodów i dysz wodnych. Niektóre modele wanien KOŁO wyposażone są w automatyczny system dezynfekcji ułatwiający utrzymanie hydromasażu w czystości. Wanny bez systemu automatycznego należy dezynfekować okresowo przez dodanie do wody odpowiednich środków chemicznych, np. płynu dezynfekcyjnego KOŁO.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom firmy KOŁO, utrzymanie porządku w łazience przestaje być męczącym problemem. Regularne zabiegi nie wymagają dużego wysiłku i nakładu czasu, a uzyskany efekt nieskazitelnej czystości utrzymuje się przez wiele lat.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )