A jak Aqualytic

W słowniku innowacji Amiki przybywają kolejne hasła. W odpowiedzi na potrzeby odbiorców sprzętu AGD pojawiają się rozwiązania, które zwiększają wygodę użytkowania nawet najbardziej skomplikowanych i technologicznie zaawansowanych urządzeń. Nowe funkcje sprawiają, że ich obsługa staje się intuicyjna, a praca w kuchni jest teraz lekka, łatwa i przyjemna. Ich fachowe nazwy warto zapamiętać.

To nie tajemnica, że największe osiągnięcia Amica notuje w segmencie sprzętu grzejnego. Wieloletnie doświadczenie w konstrukcji i produkcji kuchni wolnostojących, a także sprzętu do zabudowy – piekarników i płyt grzejnych – owocuje rozwiązaniami, które potrafią zmienić na lepsze życie całych pokoleń. Innowacje wprowadzane w kolejnych generacjach sprzętu sprawiają, że gotowanie i pieczenie ma więcej wspólnego z sztuką kulinarną niż pospolitym odgrzewaniem kotletów.

Amica dumna jest zwłaszcza ze swych piekarników. Od lat są chlubą firmy. Szlachetne linie Integra i Fusion zdobyły już uznanie fachowców, którzy przyznali im liczne nagrody i wyróżnienia. Teraz podbijają kolejne rynki i serca konsumentów odkrywających jeszcze więcej zalet, jakie skrywa wnętrze zdawałoby się prostego urządzenia. Nie wszystko bowiem widać gołym okiem. Nie wszystkiego też można dotknąć, aby się przekonać na własnej skórze o trafności wyboru.

Bogatym wnętrzem szczycą się zwłaszcza piekarniki do zabudowy Integra i Scandinum wyposażone w Aqualytic. To nowoczesny system czyszczenia parowego. Sprawia on, że konserwacja komory piekarnika staje się niezwykle łatwa i szybka. Sam proces przebiega bezproblemowo dzięki supergładkiej strukturze emalii AquaRealEase®. Wystarczy wlać na dno piekarnika pół litra wody, ustawić temperaturę na 90 stopni Celsjusza i 30 minut lub nalać wodę i włączyć funkcję Clean na wyświetlaczu. Para wodna wnika bez trudu między zanieczyszczenia a ścianę piekarnika, co skutkuje zmiękczeniem zabrudzonych miejsc. Później wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką lub gąbką, by uzyskać lśniącą, wolną od zabrudzeń powierzchnię.

Czy nie o takim czyszczeniu piekarnika marzy każda pani domu? A jeśli naprawdę marzy i męczy się wciąż przy szorowaniu starego sprzętu, wystarczy, że w Internecie na stronie amica.com.pl wpisze do wyszukiwarki słowo „Aqualytic”. Pojawi się wtedy aż dziewięć modeli dostępnych z tym systemem. I to wersji przestrzennej – 3D. Do wyboru, do koloru. Jeszcze lepiej, jeśli zrobi to pan domu, bo w ten sposób wyśle sygnał, że troszczy się o swoją rodzinę i dba o komfort pracy w kuchni.

Stare powiedzenie mówi: do serca mężczyzny przez żołądek. Można dodać: do żołądka przez piekarnik. Ale żeby wszystko się udało, lepiej mieć piekarnik z systemem Aqualytic. Tak na wszelki wypadek.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)