Przygotuj się do sezonu i kup narzędzia z rabatem

Do nadchodzącego sezonu budowlanego warto przygotować się wcześniej. Firma Xella proponuje poczynić niezbędne zakupy już teraz – dla wszystkich firm wykonawczych przygotowała specjalną ofertę na zakupy narzędzi, ubrań oraz akcesoriów budowlanych. Skorzystaj z rabatu 40%!

Produkty SILKA i YTONG to nie tylko bloczki, nadproża czy zaprawy. To także narzędzia i akcesoria, które ułatwiają murowanie ścian domów. Kupić je można bez wychodzenia z domu w sklepie internetowym www.sklep.xella.pl, a teraz obowiązuje na nie promocja pt. „Przygotuj się do sezonu!”. Każda firma wykonawcza, która w dniach 27 lutego – 11 marca złoży zamówienie i wpisze kod promocyjny, otrzyma rabat 40% na wybrane narzędzia i akcesoria.

Promocją „Przygotuj się do sezonu!” objętych zostało wiele produktów z działów: narzędzia, ubrania, multimedia i dodatki. Z rabatem można kupić na przykład wszystkie kielnie SILKA i YTONG, pacę czy strug. Czterdziestoprocentowa zniżka dotyczy także pił: do cięcia silikatów oraz do betonu komórkowego. Tańsze są również ubrania robocze: ogrodniczki, koszulki czy rękawice ochronne. Rabat objął także produkty z działu multimedia: poradnik „Jak fachowo budować” oraz wszystkie filmy instruktażowe o budowaniu w technologiach SILKA, YTONG i w Systemie 20 cm.

W promocji „Przygotuj się do sezonu!” można nabyć aż 47 produktów ze specjalnym czterdziestoprocentowym rabatem. Wystarczy w dniach 27.02.-11.03.2012 złożyć zamówienie na wybrane produkty w sklepie internetowy www.sklep.xella.pl. W trakcie składania zamówienia w pole: „Jeśli posiadasz kupon promocyjny to tu wpisz kod z kuponu” należy podać kod „sezon2012”.  Z oferty można skorzystać również w tradycyjny sposób. Na ulotce „Przygotuj się do sezonu” znajduje się formularz zamówienia, który należy wypełnić i odesłać pocztą lub faksem na numer 29 767 02 14. Zamówienia można składać w terminie od 27 lutego do 11 marca (w przypadku zgłoszeń pocztowych decyduje data stempla pocztowego). Po tym terminie zamówienia nie będą przyjmowane. Zamówienia zostaną zrealizowane najpóźniej do 8.04.2012 r. Przed złożeniem zamówienia prosimy o zapoznanie się z regulaminem promocji.

Zapraszamy do skorzystania z promocji „Przygotuj się do sezonu!”. To jedyna taka okazja w tym sezonie budowlanym!

###


XELLA Polska Sp. z o.o. oferuje energooszczędne materiały budowlane: YTONG, YTONG MULTIPOR, YTONG ENERGO i SILKA. Priorytetami Xelli są jakość produkcji – polskie zakłady były wielokrotnie nagradzane w tej kategorii; a także profesjonalne wykonawstwo – od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa „szkolenie na budowie”, Xella rozwija również autorski program edukacyjny dla szkół i uczelni technicznych – Akademia Murowania SILKA YTONG.

Xella prowadzi sprzedaż poprzez sieć dystrybucji na terenie Polski oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 700 osób.

Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl

Xella Polska
Więcej informacji z firmy Xella Polska ( PRESS BOX)