W SATURNIE polowanie na okazje

W piątek, 17 lutego,  SATURN startuje z akcją „Totalna wyprzedaż – zapoluj na tysiące okazji”, podczas której będzie można kupić markowe produkty RTV – AGD w nowych, znacznie obniżonych cenach.

Wyprzedaż odbędzie się w dniach 17-19 lutego w każdym z 16 marketów w Polsce, a akcja obejmie wszystkie działy ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej poszukiwanych produktów elektroniki użytkowej: telewizorów, laptopów, aparatów fotograficznych oraz urządzeń gospodarstwa domowego: pralek, lodówek, kuchenek i drobnego sprzętu domowego.

Każdy market przygotował specjalną ofertę dostosowaną do potrzeb lokalnego rynku. Do ogólnopolskiej reklamy telewizyjnej i prasowej zostały wybrane produkty, które zdaniem organizatorów będą cieszyły się największą popularnością:

– Telewizor Samsung 3 D LED 40” za 2299,-zł,  zamiast 2699,- zł;
– Notebook Lenovo 15,6” za 1699,- zł, zamiast 1999,- zł;
– Pralka Electrolux za 899,- zł, zamiast 1099,- zł;

Towary objęte akcją „Totalna wyprzedaż – zapoluj na tysiące okazji” są pełnowartościowe, objęte całkowitą gwarancją producenta, którą można w ramach pakietu Gwarancja Plus przedłużyć i rozszerzyć dla większości urządzeń.

Szczegółowa oferta na stronie www.saturn.pl .SATRUN to sieć 16 marketów oferujących największy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, gry komputerowe oraz filmy i muzykę.
W ciągu blisko 7 lat działalności sklepy SATURN osiągnęły ugruntowaną pozycję na rynku elektroniki użytkowej, stając się sklepem pierwszego wyboru na rynkach lokalnych.
SATURN cieszy się również bardzo dobrą opinią jako pewny i wiarygodny pracodawca.

SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )