Najsłodsza praca czeka na Ciebie!

LOTTE  Wedel zaprasza wszystkich miłośników czekolady, obdarzonych niezwykłym zmysłem smaku oraz dysponujących odrobiną czasu do podjęcia najsłodszej oferty pracy na rynku. Poszukiwani są Degustatorzy czekolad i wyśmienitych pianek Ptasie Mleczko®.

Firma LOTTE Wedel rozpoczyna dodatkową rekrutację do grupy Degustatorów czekoladowych słodyczy. Wedel już od kilkunastu lat prowadzi badania sensoryczne, ale od 2010 roku istnieje specjalny zespół, który powstał dzięki zewnętrznej rekrutacji. To Ci Degustatorzy przyczyniają się do tego, aby produkty Wedla były jeszcze bardziej smakowite.

Warsztaty sensoryczne odbywają się w fabryce Wedla na warszawskiej Pradze. To miejsce, znane jest między innymi z wszechobecnego zapachu czekolady. Atutami pracy Degustatora, poza korzyściami finansowymi, jest możliwość kosztowania produktów Wedla, jednej z najbardziej lubianych przez Polaków marek oraz dyskutowanie na temat subtelności smaków.

Wedel, jako Fabryka Przyjemności zawsze kieruje się tym, aby wywoływać uśmiech na twarzach swoich konsumentów. Wprowadzając nowe produkty stara się wpasować w ich gusta i potrzeby. Ponieważ to konsumenci są najlepszymi recenzentami produktu, Wedel zaprasza tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez czekolady, do aplikowania na stanowisko Degustatora wedlowskich słodkości.

Kandydaci, którzy spełnią podstawowe kryteria takie jak:

  • Dyspozycyjność od wtorku do czwartku w godzinach od 09:00 do 15:00
  • Nie palą papierosów
  • Otwartość  na odkrywanie nowych smaków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Miejsce zamieszkania w Warszawie lub okolicach

oraz przekonają nas, że to właśnie oni są idealnymi kandydatami na Degustatorów, zostaną przebadani pod względem wrażliwości sensorycznej oraz zdolności rozróżniania smaków, zapachów i kolorów. Po zakwalifikowaniu się do grona Degustatorów czekają ich szkolenia, które rozwiną ich zdolności sensoryczne i wyostrzą zmysły dzięki czemu staną się profesjonalnymi Degustatorami o wysublimowanym podniebieniu.

Chęć nawiązania współpracy można zgłosić telefonicznie pod numerem: 801 811 011 lub 22 34914 12.*

*opłata według taryfy lokalnej

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)