Nowy koncept Media Expert w Stalowej Woli

Na początku lutego otwarty został ponownie Media Expert w Stalowej Woli. W związku z wprowadzeniem nowego konceptu merchandisingowego elektromarket przy Niezłomnych 70 został poddany gruntownej przebudowie.

4 lutego otwarty został po renowacji stalowowolski Media Expert. Elektromarket zyskał zupełnie nowy wygląd – wprowadzono nowe standardy wizualizacyjne, obejmujące między innymi poszerzenie alejek oraz zmiany w ekspozycji towaru. Na powierzchni prawie 600 mkw. klienci znajdą ponad 20 tys. produktów najlepszych marek. Oficjalne „Wielkie otwarcie po remoncie” odbędzie się w czwartek, 9 lutego. W dniach 9-10 lutego asortyment elektromarketu dostępny będzie w specjalnie przygotowanej na tę okazję ofercie cenowej.

Operatorem Media Expert w Stalowej Woli jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku – Domex Sp. z o. o. Zarządza ona 75 elektromarketami Media Expert.Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert stawia głównie na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców. Obecnie w ramach sieci działa 257 elektromarketów.

Media Expert
więcej informacji z Media Expert