One w sobie mają coś. Rozwiązania w zmywarkach

Nie trzeba wiedzieć wszystkiego o urządzeniach AGD, żeby z nich korzystać i czerpać z tego przyjemność. Warto jednak wiedzieć co nieco, aby odróżnić dobry sprzęt od przeciętnego, a lepszy od dobrego. Warto też wiedzieć, co na przykład taka zmywarka w sobie ma, że zasługuje na uwagę. Wybór jest dziś naprawdę duży, a wpływ na niego może mieć nawet jeden detal, drobiazg z pozoru nieistotny, a przechylający szalę bardzo wyraźnie.

Na decyzję o zakupie wpływa oczywiście w dużym stopniu estetyka produktu. Ona bowiem na pierwszy rzut oka wyróżnia go spośród innych urządzeń, nawet tych bliźniaczo do siebie podobnych. W pierwszym rzędzie brane jest pod uwagę to, co dyktuje serce, a dopiero potem do głosu dochodzi to, co podpowiada rozum. Idealny wybór godzi obie strony, czyli stawia na to, co jest piękne i zarazem funkcjonalne.

O ile jednak poczucie estetyki jest sprawą indywidualną i trudno je zmienić czy nawet o nim dyskutować, o tyle przydatność urządzenia w gospodarstwie domowym daje się łatwo porównać. Nowoczesne i praktyczne rozwiązania, jakie zostały zastosowane w zmywarkach Amica, zasługują na szczególną uwagę, bowiem zaprojektowano je z myślą o komforcie i wygodzie użytkowania, dzięki czemu ich obsługa stała się jeszcze bardziej intuicyjna.

Zmywarki Amiki są wyposażone w pełną gamę specjalistycznych programów, które umożliwiają dostosowanie pracy sprzętu do indywidualnych potrzeb i trybu życia domowników, gwarantując jednocześnie oszczędność wody i energii elektrycznej. W zależności od aktualnych wymagań można sobie wybrać program Auto, Ekonomiczny, Delikatny, Krótki, Intensywny, Intensywny Plus, Express 60 lub skorzystać z opcji 1/2 załadunku. Uzupełnieniem tych programów jest szeroki zakres temperatur (od 35 do 70 stopni), jaki ułatwia optymalne nastawienie i wykorzystanie urządzenia.

W kontekście zmywarek Amica warto też wspomnieć o takich praktycznych rozwiązaniach, jak opóźniony start, automatyka twardości wody czy łatwość regulowania przestrzeni oraz jej maksymalne wykorzystanie (Maxi Space, system Acrobat oraz Up&Down). Przydatne są również Aqua Spray – system natrysku – i Aqua Stop – automatyczne zabezpieczenie odcinające dopływ wody. Zmywarki Amica wyposażone są także w nowoczesny system suszenia, które gwarantuje efektywność ostatniego etapu pracy urządzenia. We wnętrzu nie kumuluje się para wodna, a naczynia są idealnie suche i lśniące, bez plam i zacieków. Wszystko to wpływa na bardzo wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Konsumenci mają obecnie do wyboru trzy linie zmywarek Amica: MaxiWash, ActivWash oraz EasyWash. Atuty najnowocześniejszego sprzętu są teraz widoczne jak na dłoni dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD, który informuje na bieżąco o wszystkim, co dotyczy pracy urządzenia, bardzo cichej pracy – wypada dodać.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w zmywarkach Amica sprawiają, że są one klasyfikowane w najwyższych klasach skuteczności zmywania, suszenia oraz efektywności energetycznej (klasy AAA). Dzięki temu naczynia są zawsze idealnie czyste, środowisko naturalne ma się lepiej, rachunki za energię elektryczną i wodę maleją, za to ilość wolnego czasu zdecydowanie rośnie.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)