Nowe marki w Grupie FERRO

Przejęcie czeskiej spółki Novaservis pozwoliło Grupie Ferro na wzbogacenie swojego produktowego portfolio o kilkaset wysokiej jakości wyrobów takich jak: baterie, akcesoria łazienkowe, natryski, akcesoria do instalacji armatury łazienkowej i grzejniki.  W ten sposób nasza oferta asortymentowa stała się bardziej komplementarna, a to umożliwiło cross selling, czyli wzajemną sprzedaż produktów Novaservis na rynku polskim poprzez kanały dystrybucji Grupy i produktów FERRO na rynkach obsługiwanych przez czeską spółkę. Nowe marki Metalia, Titania i Novatorre, które proponujemy polskim odbiorcom zostały starannie wyselekcjonowane ze względu na swą charakterystykę: wysoką jakość, nowoczesną technologię, elegancki design i różnorodność asortymentową – mówi Aneta Raczek, Prezes Zarządu FERRO S.A.
Baterie z linii wzorniczej Metalia 56 są uzupełnieniem dotychczasowej oferty FERRO skierowanej do klientów zainteresowanych ograniczeniem zużycia wody. Zaopatrzone w dwustopniową głowicę ceramiczną, wydajny perlator i system łatwego usuwania osadów kamienia wapiennego przynoszą aż 50% oszczędność jej zużycia a tym samym znaczne ograniczenie domowych kosztów. Poza wymienionymi zaletami baterii na uwagę zasługuje także duży wybór modeli: od jedno- i wielootworowych, z obrotową, wysuwaną lub kaskadową wylewką, po natynkowe i podtynkowe. Produkowane z najlepszych surowców w czeskim zakładzie Novaservis w oparciu o europejskie normy prezentują niezwykle udany mariaż zaawansowanej technologii z ciekawym wzornictwem. Baterie pozycjonowane w wyższym segmencie rynku przeznaczone są do średnich i dużych łazienek. Producent udziela na nie 7-letniej gwarancji.

Metalia 57 to elegancka kolekcja jednouchwytowych baterii łazienkowych i kuchennych z przeznaczeniem do pomieszczeń małych i średniej wielkości. Modele o zróżnicowanej formie, płynnych, zaokrąglonych liniach i funkcjonalnych rozwiązaniach plasują się na średniej półce cenowej. 7-letni okres gwarancji i europejska jakość potwierdzona przyznanymi firmie nagrodami -wyróżnieniem za najlepszy produkt targów Aquatherm Praha oraz Złotym Medalem targów SHK Brno czynią z tej linii wzorniczej niezwykle udany i atrakcyjny produkt.

Linia baterii Titania Iris o tradycyjnym, uniwersalnym wzornictwie sprawdzi się doskonale w każdej łazience i kuchni. Kolekcja jest odpowiedzią producenta na rosnące zapotrzebowanie rynku na produkty z segmentu ekonomicznego. Funkcjonalne i niedrogie baterie wytwarzane w czeskiej fabryce w Znojmo, zaopatrzone w markowe komponenty, z 5-letnim okresem gwarancji zadowolą z pewnością tych użytkowników, dla których najważniejszą cechą produktu jest korzystna relacja ceny do jakości.

Novatorre to rozbudowany program akcesoriów łazienkowych obejmujący kilka zróżnicowanych linii wzorniczych przeznaczonych dla łazienek domowych i hotelowych oraz serię akcesoriów dla niepełnosprawnych. Pokryte chromem dozowniki, półki, wieszaki, mydelniczki, pojemniki, kosze i uchwyty wykonane są z mosiądzu o najwyższej jakości. Różnorodność wzorów, rozmiarów i kształtów, połączenie chromowanej eleganckiej powłoki z przezroczystym lub matowym szkłem, funkcjonalność oraz szybki i łatwy sposób montażu sprawiają, że oferta zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)