Najsłodsze chwile z syropami Paola w jesienno-zimowej odsłonie

Jesień i zima kojarzą się nam z gorącą herbatą i syropem. Na ten czas firma Hoop Polska przygotowała specjalną edycję syropów z dodatkiem rozgrzewających aromatów.

Jesienno- zimowa edycja limitowana syropów Paola obejmuje dwa nowe smaki.

Truskawka z wanilią, w którym owoce przywołują wspomnienie lata, a wanilia ogrzewa jesienne i zimowe wieczory. To idealna kombinacja z herbatą i deserami.

Oba produkty są dostępne w butelkach o pojemności 430ml, sugerowana cena detaliczna za butelkę 4,5 zł.

W handlu tradycyjnym sprzedawany będzie wariant Zimowa Malina +60ml gratis (490ml) a także dwupaki: truskawka z wanilią 430ml + malina 430ml, zimowa malina 430ml + malina 430ml oraz pojedyncze butelki.
Hoop Polska Sp. z o.o., wchodząca w skład grupy Kofola S.A. jest jednym z najważniejszych producentów napojów w Europie Środkowej. Firma w swoich 3 zakładach produkcyjnych w Bielsku-Podlaskim, Grodzisku Wielkopolskim i Kutnie zatrudnia blisko 750 pracowników.   

Portfolio produktów obejmuje m.in. napój Hoop Cola, soczyste napoje owocowe Jupi i Jupik,  napój gazowany i niegazowany Fruti, syropy Paola o intensywnym smaku dojrzałych owoców, napój energetyzujący R20 oraz krystalicznie czyste  wody: mineralną Arctic i wodę smakową dla dzieci Jupik Aqua. Firma jest również znanym producentem napojów pod marką własną tzw. private labels.

Prezesem Zarządu Hoop Polska Sp. z o.o jest Martin Mateáš. W skład zarządu wchodzi również Simona Nováková – Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy spółki oraz Członkowie Zarządu: Marek Kmiecik – Dyrektor Marketingu i Rene Nowotny – Dyrektor Operacyjny.

HOOP Polska
Więcej informacji Hoop Polska (PRESS BOX)