15% rabat na uchwyt do telewizora – w sklepie internetowym RTV EURO AGD

Planujesz zakup nowego telewizora? Skorzystaj z kodu rabatowego i zaoszczędź nawet 15% na uchwycie do telewizora. Promocja obowiązuje w sklepie internetowym RTV EURO AGD od 9 do 18 września br.

W zestawie taniej – kup telewizor spośród modeli dostępnych w ofercie sklepu internetowego Euro.com.pl i skorzystaj z wyjątkowego rabatu w wysokości 15% na dowolny uchwyt.

Opcja zawieszenia telewizora na ścianie daje możliwość uzyskania dodatkowej przestrzeni i ciekawej aranżacji wnętrza. Sklep internetowy Euro.com.pl posiada w sprzedaży wiele typów uchwytów do telewizorów, więc bez problemu dopasujesz go do nowego sprzętu. Można wybierać spośród uchwytów: płaskich, uchylnych, ruchomych oraz sufitowych.

Zapoznając się z ofertą telewizorów dostępnych w EURO, zwróć uwagę na proponowane akcesoria. Skrupulatnie dobieramy je do prezentowanych modeli, nie musisz przeczesywać internetu, aby dopasować uchwyt pasujący do zakupionego telewizora.

Decydując się na płaski uchwyt, pamiętaj, że nie posiada on regulacji ustawienia. Będzie przydatny jeśli chcesz po prostu zawiesić telewizor płasko na ścianie, bez zmieniania położenia sprzętu.

Praktyczną funkcję pochylenia posiadają uchwyty uchylne. Z wykorzystaniem tego typu uchwytu możesz umieścić telewizor wyżej na ścianie, a następnie nachylić do położenia zapewniającego wygodę.

Pełen komfort oglądania telewizji daje zamontowanie telewizora na uchwycie ruchomym, który może być wyposażony w funkcję obrotu lub obrotu i pochylenia. Zapewnia on maksymalną elastyczność! Obejrzysz telewizję z dowolnego punktu w pokoju, obracając, nachylając ekran od kilku do kilkudziesięciu stopni w prawo lub w lewo, jak również w dół lub górę.

Kupując sprzęt w sieci RTV EURO AGD można zdecydować się na dodatkową usługę, jaką jest montaż telewizora na ścianie. Usługi oferowane przez EURO świadczone są w pełni profesjonalnie przez wykwalifikowanych instalatorów.

Strona promocji:
http://www.euro.com.pl/artykuly/rtv/artykul-15-rabat-na-uchwyt-do-telewizora.bhtml

Źródło: Euro.com.pl
RTV EURO AGD (PRESS BOX)