Świętuj z Wedlem Dzień Czekolady!

Każdy uwielbia czekoladę. Z ulubioną tabliczką wedlowskiej czekolady życie wydaje się prostsze, a najbardziej pochmurny dzień piękniejszy.

Czekolada jest jak najlepszy przyjaciel – zawsze poprawia nam humor, dlatego 4 września świętujmy z Wedlem Dzień Czekolady.

Jest świadkiem wielu pięknych chwil, momentów wzruszających i radosnych wydarzeń. Czekoladowe smakołyki, kupujemy zarówno w momencie, gdy chcemy coś uczcić, podzielić się z kimś przyjemnością, radością czy też po prostu pokazać jak bardzo nam na kimś zależy. Słodkości są jednym z najwierniejszych kompanów, którzy umilają życie na co dzień, a ponieważ niezmiennie wybieramy czekoladę na prezent, uczestniczy ona też w wielu ważnych momentach życia.

Specjalnie z tej okazji marka Wedel przygotowała dla swoich konsumentów niespodziankę. Każdy kto w niedzielę 4 września otrzyma od napotkanej hostessy ulotkę, dostanie zniżkę na artykuły z Pijalni Czekolady E.Wedel. Hostessy można spotkać w Warszawie, Gdańsku, Sopocie, Łodzi, Krakowie, a ze zniżki będzie można skorzystać od 4 do 15 września w całej Polsce.

Dodatkowo, dla wszystkich fanów na Facebooku, Wedel przygotował zabawę – konkurs, w którym można wygrać unikatową, czekoladową rzeźbę z Pracowni Rarytasów Janusza Profusa. Zapraszamy na fanpage Wedla na http://www.facebook.com/czekolada .


Czekoladowa rzeźba z Pracowni Rarytasów Janusza Profusa

Zachęcamy wszystkich do wesołych i słodkich obchodów Dnia Czekolady!

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)