Urodzinowe ceny w tarnowskim Media Markt

Media Markt w Tarnowie świętuje 1 urodziny. Z tej okazji lider branży RTV-AGD przygotował specjalną ofertę pod hasłem „ Nie rób sceny! Od roku liczą się niskie ceny!”. Akcja potrwa tylko dwa dni: od 3 do 4 września.

Początki
Sieć Media Markt na polskim rynku elektroniki użytkowej jest od 1998 roku. Przez te wszystkie lata buduje pozycję lidera rynku i otwiera nowe sklepy w miastach o dużym potencjale zakupowym mieszkańców. Market tarnowski dołączył do tej grupy, jako 42 sklep sieci. Od samego początku było widać (liczba klientów), że takiego marketu brakowało na mapie handlowej miasta i okolic. „Gwarancją sukcesu było zaoferowanie najniższych cen na rynku, szeroki wybór artykułów elektroniki użytkowej oraz akcje promocyjne, cieszące się niesłabnącą popularnością wśród klientów” – mówi Tomasz Lis, Dyrektor Marketu Media Markt w Tarnowie.

Zadowolony Klient

Po pierwsze klient. Dla tarnowskiego marketu Media Markt najważniejszym elementem jest bliski kontakt sprzedawcy z klientem. Liczy się produkt i cena, ale również indywidualne podejście do konsumenta i sprawność obsługi fachowej. Klienci doceniają również szereg usług dodatkowych oferowanych przez market Media Markt, jak np. dostawę i instalację urządzeń w domu klienta, przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów, czy sprawną obsługę serwisową Potwierdzeniem właściwego podejścia do konsumenta jest poziom odwiedzin marketu. Od chwili otwarcia Media Markt w Tarnowie odwiedziło go blisko milion klientów.

Modne technologie
Media Markt znany jest z oferowania produktów zaawansowanych technologicznie w cenach najniższych na rynku. Nowe technologie bardzo przypadły do gustu mieszkańcom Tarnowa. Największym powodzeniem w mijającym roku cieszyły się telewizory TV LCD 40”. W następnej kolejności znajdują się ulubione i kupowane od lat komputery osobiste, w szczególności modele przenośne jak laptopy, netbooki, notebooki, czy palmtopy. Klienci wiedzą, że nowości rynkowe najpierw znajdą w tarnowskim Media Markt. To przekonanie stało się podstawą określania marketu sklepem pierwszego wyboru.

Jubileusz

Po roku działalności Media Markt w Tarnowie zna swoich klientów i ich preferencje zakupowe. Dlatego z okazji jubileuszu przygotował specjalną ofertę, która pozytywnie zaskoczy wszystkich. Na szczególne podkreślenie zasługuje nowoczesny Notebok Toshiba 15,6” w cenie 1091,- zł  oraz TV Sharp 42” Full HD za 1291,- zł. Dział Film/Muzyka/Książki przygotował równie ciekawą propozycję dla klientów: kupując produkt z tego działu, drugi (tańszy) można nabyć za ½ ceny. Szczegóły oferty jubileuszowej prezentowane są w gazetce reklamowej.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )