Ceramika Paradyż w Domu Modelowym w Jankach

Śliczny dom z ogródkiem to marzenie wielu z nas. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w trakcie jego realizacji, czy dopiero wybieramy idealny projekt szukamy różnych pomysłów, inspiracji i rozwiązań. Akcja edukacyjna Dom Modelowy to skarbnica wiedzy na temat budowy domu. To cykle spotkań, filmy montażowe, prezentacje, ale również gotowy projekt Domu Modelowego, który można oglądać w Centrum Handlowym Janki koło Warszawy. W tworzenie jego designerskich wnętrz zaangażowała się Ceramika Paradyż.

Dom bez tajemnic
Akcja Dom Modelowy została zorganizowana przez pracownię architektoniczną Studio Atrium we współpracy z Grupą 7point oraz firmą wykonawczą Arkada Budownictwo i studiem aranżacji wnętrz Excellent Design. Pracownicy tych firm niejednokrotnie spotykali się z zapytaniami od klientów dotyczącymi budowy domu, poczynając od kanalizacji, a skończywszy na doborze odpowiednich dodatków do wnętrza pokoi. Stąd właśnie pochodzi idea Akcji.

W jej programie przewidziane są szkolenia, wykłady, prezentacje oraz eventy promujące ochronę środowiska, zastosowania najnowszych technologii, jak i opisy formalności, które czekają każdego, kto decyduje się na budowę domu. Ale to nie wszystko. Bazę wiedzy znajdą tutaj również Ci, którzy szukają pomysłu na gustowne i pięknie zaprojektowane wnętrza.

„W Ceramice Paradyż oprócz projektowania i produkcji płytek ceramicznych, wiele uwagi poświęcamy na aspekty dot. projektowania wnętrz. To jedna z naszych pasji i dlatego z chęcią dzielimy się naszą wiedzą z zakresu designu, doboru kolorów czy funkcjonalności. Wiemy, że planując wygląd wnętrza zwracamy uwagę na każdy, istotny szczegół, który będzie wpływał na to, aby pomieszczenie spełniało nasze oczekiwania. Wszystkich, którzy szukają idealnych płytek zachęcam do zapoznania się z ofertą Ceramiki Paradyż. Gama naszych produktów jest bardzo szeroka. Mnogość wzorów, kolorów pozwoli na dopasowanie do każdego wnętrza – od klasycznego, pełnego elegancji, po nowoczesne. Jedyne co nas ogranicza, to nasza wyobraźnia” – mówi Małgorzata Bąblewska – Nowak, Kierownik Działu Promocji i Reklamy Grupy Paradyż.

www.dommodelowy.pl

Wszystkie działania związane z domem modelowym prowadzone są na stronie www.dommodelowy.pl oraz w portalach społecznościowych takich jak www.mybudujemy.pl czy www.facebook.com/dommodelowy. Na tych stronach zamieszczone są nagrania oraz informacje przybliżające krok po kroku tematykę budowy domu. Dodatkowo dla osób, które nie mogą znaleźć czasu na uczestnictwo w wykładach czy szkoleniach możliwy jest udział w internetowych transmisjach na żywo.

Zdjęcia kolekcji, inspirujących aranżacji oraz komentarze projektantów znajdą Państwo na naszym profilu na Facebooku .

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)