Nocna Promocja sklepu Euro.com.pl – rabaty do 30%!

W nocy z 22 na 23 sierpnia br. w sklepie internetowym Euro.com.pl rusza Nocna Promocja , której poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem internautów. Po raz kolejny można kupić najlepszy sprzęt z kuszącymi rabatami.

Strona promocji: www.euro.com.pl/cms/nocna-promocja.bhtml

Sklep internetowy Euro.com.pl startuje po raz kolejny z wyjątkowymi obniżkami – nawet do 30%. O 21.00 zostaną ujawnione wszystkie produkty biorące udział w Nocnej Promocji. Na skorzystanie z rabatów masz 12 godzin – Nocna Promocja obowiązuje dziś od godziny 21.00 do wtorkowego poranka 23 sierpnia – godziny 9.00.

Euro.com.pl poleca produkty wysokiej jakości ze sporymi rabatami. Wybrane telefony, nawigacje GPS oraz sprzęt komputerowy taniej nawet o 500 zł.

Wejdź na stronę www.euro.com.pl/cms/nocna-promocja.bhtml i sprawdź, które z produktów możesz nabyć w obniżonych cenach. Bez wychodzenia z domu – wystarczy jedno kliknięcie, aby móc cieszyć się nowym sprzętem.

Możesz wybierać spośród sprzętu telewizyjnego, komputerowego AGD, czy foto. Euro.com.pl jest internetowym sklepem ogólnopolskiej sieci RTV EURO AGD – lidera rynku AGD i RTV w Polsce. W ofercie znajduje się sprzęt audio-wideo, najnowsze smartfony, najlepsze na rynku telewizory oraz wysoko ceniony przez Klientów sprzęt gospodarstwa domowego. W trosce o Twoją wygodę, zakupy w RTV EURO AGD to gwarancja wysokiego standardu obsługi.

Źródło: Euro.com.pl
RTV EURO AGD (PRESS BOX)