Już jutro Ambasador Fabryki Przyjemności rozpocznie swoją niezwykłą podróż!

Już jutro Paweł Mańka – Ambasador Marki E.Wedel wyruszy w podróż życia!
Poznając najodleglejsze zakątki świata będzie sławił czekoladowe przysmaki Wedla. Wrażenia z podróży i ciekawe obserwacje Ambasadora, będzie można śledzić na: www.ambasador.wedel.pl oraz jego profilu na Facebooku.

Swoją wyprawę Paweł rozpocznie od Paryża, potem uda się do Nowego Jorku, Las Vegas, Rio de Janeiro. Po opuszczeniu Ameryki, Ambasador wyruszy na wyspę Bora Bora oraz m.in. do Sydney, Tokio, Hong Kongu. Na koniec odwiedzi on Kapsztad, Madagaskar i Dubaj.

Szczegółowy plan podróży Ambasadora Fabryki Przyjemności można znaleźć na stronie www.ambasador.wedel.pl.
Do obowiązków Ambasadora będzie należało reprezentowanie firmy E.Wedel, częstowanie napotkanych osób słodyczami marki oraz rejestrowanie podróży i opisywanie swoich wrażeń na blogu, na  stronie www.ambasador.wedel.pl.

Z okazji 160-tych urodzin firma Wedel, poszukiwała kandydata na stanowisko Ambasadora Fabryki Przyjemności. Rekrutacja trwała od 2 maja do 20 czerwca 2011 roku.

Spośród prawie 800 zgłoszeń, komisja rekrutacyjna pod przewodnictwem Doroty Wellman, wybrała Pawła Mańkę. To 24 – letni informatyk, pasjonat podroży, którego marzeniem była wyprawa camperem przez świat.

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)