Nowa wersja Platformy Internetowej ASTOR z ulepszonym modułem wsparcia technicznego

Od czerwca 2011 roku, firma ASTOR udostępnia klientom wzbogaconą wersję Platformy Internetowej ASTOR – nowoczesnego systemu informatycznego, którego celem jest zapewnienie komfortu współpracy partnerów i klientów z firmą m.in. w zakresie usług wsparcia technicznego.

Wśród wielu korzyści, użytkownicy mają możliwość szybkiego znalezienia potrzebnych informacji technicznych oraz szybkiej rejestracji i śledzenia zgłoszeń serwisowych.

Platforma Internetowa ASTOR jest rozwiązaniem, które oferuje wiele nowych, cennych funkcji. Przede wszystkim ułatwia korzystanie z opublikowanej dokumentacji opracowanej przez inżynierów firmy ASTOR oraz oryginalnej dokumentacji dostarczanej przez producentów. Informacje te skatalogowane są w zakładce Produkty.

Po wybraniu przez użytkownika opcji Wyślij zgłoszenie serwisowe pojawia się okno do wprowadzenia informacji dotyczących zgłoszenia. W polu Tytuł należy wpisać, jakiego zagadnienia dotyczy zgłoszenie, a w polu Opis problemu umieścić szczegółowy opis. Dodatkowo można dołączyć plik lub pliki, które ułatwią analizę zgłoszenia.

Po naciśnięciu przez użytkownika opcji Zgłoś problem zgłoszenie zostaje zarejestrowane w systemie i będzie dostępne na liście zgłoszeń, które można przeglądać, wybierając opcję Zgłoszenia serwisowe. Równocześnie zgłoszenie zostaje przesłane do zespołu inżynierów firmy ASTOR, których zadaniem jest analiza i zaproponowanie rozwiązania dla zarejestrowanego zgłoszenia.

Wszystkie zgłoszenia serwisowe są rejestrowane wraz z całą historią akcji podejmowanych w ramach konkretnego zgłoszenia serwisowego. Na tej podstawie budowana jest baza wiedzy technicznej.

„Platforma Internetowa ASTOR to nie tylko funkcje wsparcia technicznego, ale także inne moduły, których docelowo będzie coraz więcej. Jednak większość nowych funkcji będzie dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników i zależna od poziomu dostępu. Najwyższy poziom dostępu mają certyfikowani partnerzy firmy ASTOR. Rejestracja w systemie jest bezpłatna i dostępna dla każdego użytkownika. Platforma integruje w sobie funkcje Centrum Technicznego dostępnego na stronie www.astor.com.pl oraz serwisu dla partnerów – przy zachowaniu pojedynczego logowania do systemu.” – tłumaczy Wojciech Kmiecik, Członek Zarządu Operacyjnego ds. Marketingu i PR w firmie ASTOR.

Firma ASTOR od początku swojej działalności oferowała użytkownikom wysoki poziom wsparcia technicznego w zakresie oferowanych produktów, dostarczając oryginalną i polskojęzyczną dokumentację techniczną oraz pomoc techniczną dla klientów.

Usługi wsparcia zawsze były traktowane priorytetowo, co zaowocowało m.in. pojawieniem się Systemu Wsparcia Technicznego ASTOR SWT. Jest on teraz dostępny, pod nazwą Serwis SWT, jako element Platformy Internetowej ASTOR. Moduł SWT w ramach Platformy Internetowej ASTOR zastąpił dostępny wcześniej serwis online ASTOR SWT.

Platforma Internetowa ASTOR jest kolejnym krokiem w stałym rozwoju systemu wsparcia technicznego. Coraz większe możliwości rozwiązań informatycznych pozwalają na zbudowanie systemu zaawansowanego, ale łatwego w obsłudze
i przynoszącego bardzo wiele korzyści dla użytkowników. Platforma dostępna jest pod adresem internetowym: platforma.astor.com.pl .

Link do filmu instruktażowego:
http://www.youtube.com/watch?v=axaeyOydU4c


O ASTOR Sp. z o.o.
Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie  eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.

ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”.

Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)