Astraada HMI CFG po polsku

Polska wersja oprogramowania narzędziowego do paneli Astraada HMI to najnowsza propozycja w ofercie firmy ASTOR. Pakiet językowy, podobnie jak oprogramowanie, można bezpłatnie pobrać z serwisu ASTOR SWT. Samo oprogramowanie charakteryzuje się dużą ergonomią. Za jego pomocą, w prosty sposób można zbudować aplikacje wizualizacyjne, posiadające możliwości zbliżone do małych systemów SCADA.

Łatwe i wygodne programowanie panelu operatorskiego to zaleta, która może przekonać nowych użytkowników do konkretnego rozwiązania. Istotną kwestią przy wyborze nowego narzędzia jest również język oprogramowania. Z myślą o osobach, które nie znają specjalistycznego języka angielskiego, w oprogramowaniu narzędziowym Astraada HMI CFG została dodana obsługa języka polskiego.

Polski pakiet językowy do Astraada HMI CFG jest bezpłatny i będzie standardowo dołączany do każdej kolejnej wersji oprogramowania – począwszy od 1.2.92. Użytkownicy zainteresowani nowym rozwiązaniem mogą je pobrać z Platformy Internetowej ASTOR (www.platforma.astor.com.pl), gdzie, oprócz narzędzia, udostępniona jest dokumentacja techniczna, informatory, zalecenia montażowe oraz gotowe fragmenty aplikacji do celów dydaktycznych.

„Dążymy do maksymalnego uproszczenia procedury programowania i konfiguracji paneli Astraada HMI Panel. Obserwujemy, że z uwagi na ich funkcjonalność i niską cenę, interesuje się nimi spora grupa użytkowników, która widzi potrzebę ich wdrożenia w swoich aplikacjach. Dla początkujących automatyków dużą barierą jest jednak język użyty w oprogramowaniu, dlatego podjęliśmy decyzję o spolszczeniu tego narzędzia. Wiemy, że ten krok znacznie ułatwi nowym użytkownikom wykorzystanie wszystkich możliwości, jakie posiadają te rozwiązania. Przełoży się to z pewnością na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.” – mówi Piotr Adamczyk, menadżer produktów Astraada HMI Panel w firmie ASTOR

Rozwiązania Astraada HMI Panel cieszą się dużą popularnością, szczególnie w małych i średnich systemach. Dzieje się tak za sprawą dużej funkcjonalności i możliwości paneli, jakości wykonania oraz bardzo atrakcyjnej ceny. Do listy tej dodajemy teraz darmowe, intuicyjne oprogramowanie narzędziowe Astraada HMI CFG w języku polskim.


O ASTOR Sp. z o.o.
Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie  eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.

ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”.

Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)