Wszystko o budowaniu w białej technologii na www.ytong-silka.pl

Wystartowała nowa, udoskonalona wersja serwisu internetowego o materiałach budowlanych www.ytong-silka.pl . Modernistyczny i praktyczny design w pełni odzwierciadla specyfikę nowoczesnego budowania w technologii YTONG i SILKA.

Obecna wersja strony internetowej www.ytong-silka.pl to przede wszystkim funkcjonalne i ergonomiczne menu, pozwalające bardzo szybko dotrzeć do szerokich zasobów i bibliotek wiedzy poświęconych sztuce budowania w białej technologii z betonu komórkowego YTONG oraz bloków wapienno-piaskowych SILKA. Prezentowane treści posiadają bezpośrednie przekierowania do informacji uzupełniających podstawową, prezentowaną na stronie wiedzę na temat właściwości produktów oraz ich zastosowań.

– Rebranding strony www.xella.pl na nową stronę www.ytong-silka.pl to projekt korporacyjny. W tym roku wszystkie oddziały Xella na świecie zmieniają wygląd i funkcjonalność swoich stron firmowych – tłumaczy Monika Mychlewicz, dyrektor marketingu Xella Polska, producenta materiałów budowlanych SILKA i YTONG. – Duży nacisk w tym projekcie został położony na funkcjonalność strony dla użytkownika oraz szybki dostęp do informacji – dodaje Monika Mychlewicz.

Użytkownik może określić dostęp do interesujących go zasobów poprzez wskazanie swoich doświadczeń i potrzeb. Inne, ze względu na zastosowanie materiałów budowlanych, czy poziom merytoryczny i użyte słownictwo, materiały przygotowane zostały dla klient indywidualnego, a inne dla architekta, inwestora lub wykonawcy.

– Nowa wersja strony korzysta z zupełnie nowego projektu graficznego, uproszczona została nawigacja na stronie, a co za tym idzie dostęp do odpowiednich tematów jest dużo łatwiejszy. Treść dotycząca systemów SILKA oraz YTONG została ujednolicona, użytkownik ma do dyspozycji wygodne linki do stron o podobnej tematyce, filmów wideo, materiałów do pobrania. Na głównej stronie są dostępne „od ręki” najczęściej poszukiwane informacje przez inwestorów, wykonawców czy architektów – wyjaśnia Krzysztof Snopek, zastępca kierownika działu marketingu ds. TeleMarketingu Xella Polska, odpowiedzialny za wdrożenie projektu nowej strony www.ytong-silka.pl.

Dostęp do informacji możemy uzyskać również poprzez menu określonych grup produktowych lub ich różnorodnych zastosowań w ramach interesujących nas rozwiązań budowlanych. Strona www.ytong-silka.pl przybliża praktyczne rozwiązania, jak budować z szerokiej gamy materiałów YTONG SILKA. Na stronie dostępne są liczne instrukcje montażu, filmy, prezentacje oraz materiały techniczne do pobrania.

– Wyszukiwanie naszych dystrybutorów oraz certyfikowanych wykonawców również zyskało na funkcjonalności. Wyświetlanie firm na mapie, z pewnością ułatwi wybór najbliższego miejsca zakupu czy polecanego wykonawcy. Jednym słowem strona jest obfita w treści przy zachowaniu wysokiej użyteczności – podsumowuje Krzysztof Snopek, zastępca kierownika działu marketingu ds. TeleMarketingu Xella Polska, odpowiedzialny za wdrożenie projektu nowej strony www.ytong-silka.pl.

Elementy systemu YTONG SILKA pozwalają tworzyć dowolne, niepowtarzalne projekty budowlane lub realizować sprawdzone i pewne schematy. Podobnie jest z nową stroną internetową www.ytong-silka.pl. Każdy nie tylko znajdzie interesujące go informacje, ale zrobi to w sposób dla siebie atrakcyjny.

– Do nowej wersji strony o produktach SILKA i YTONG dopasowaliśmy także wygląd naszego biura prasowego www.media.xella.pl oraz bloga http://blog.xella.pl/. Oprócz nowej grafiki dodaliśmy też funkcje społecznościowe – dodaje Monika Mychlewicz, dyrektor marketingu Xella Polska, producenta materiałów budowlanych SILKA i YTONG. – Zapraszamy do polubienia publikowanych przez nas informacji – zachęca Monika Mychlewicz.


Nowa strona www.ytong-silka.pl


Podstrona www.ytong-silka.pl o betonie komórkowym YTONG


Podstrona www.ytong-silka.pl z materiałami do pobrania


Podstrona www.ytong-silka.pl z poradami: Jak budować


Podstrona www.ytong-silka.pl z certyfikowanymi wykonawcami


Firma XELLA Polska Sp. z o.o. oferuje produkty marki YTONG, YTONG MULTIPOR, YTONG ENERGO i SILKA, stosowane w budownictwie mieszkaniowym. Produkcja materiałów odbywa się w 11 nowoczesnych zakładach na terenie całej Polski. Sprzedaż firma Xella prowadzi poprzez sieć dystrybucji na terenie całego kraju oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 700 osób.

Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.akademiamurowania.pl, www.miastonoca.budowane.pl, http://www.termodom.pl/termodompasywny/, http://sklep.xella.pl, www.inspiracje.budowane.pl, www.multipor.budowane.pl oraz na blogach: http://blog.xella.pl/budujemy, www.ZdrowaBudowa.pl.

 

Xella Polska
Więcej informacji z firmy Xella Polska ( PRESS BOX)