Rusza Wielka Wyprzedaż w Media Markt!

W piątek, 8 lipca, rozpoczyna się najgorętszy okres tego lata: w sklepach Media Markt rusza Wielka Wyprzedaż, w trakcie której można kupić pełnowartościowe artykuły z zakresu elektroniki użytkowej w rekordowo niskich cenach.

Już od piątku, 8 lipca, w trakcie Wielkiej Wyprzedaży klienci będą mogli wybierać spośród tysięcy przecenionych towarów w 45 sklepach Media Markt w Polsce.

Wyprzedaż obejmuje między innymi końcówki serii zamówione specjalnie na akcję wyprzedaży, pojedyncze sztuki, sprzęt z ekspozycji i zapasy magazynowe. Wszystkie towary są objęte standardową gwarancją.

Specjalna oferta wyprzedażowa została przygotowana zgodnie z hasłem przewodnim „Liczą się tylko ceny!”

Produkty dostępne w całej Polsce w ramach Wielkiej Wyprzedaży (wybrane produkty):

  • Telewizor plazmowy LG 42”, w cenie 1299 zł, zamiast 1599 zł;
  • Notebook packard bell, 15,6” w cenie 1399 zł, zamiast 1799 zł;
  • Lodówka Samsung, klasa energetyczna A, w cenie 699 zł, zamiast 899 zł.
  • Lustrzanka cyfrowa Canon, w cenie 1799 zł, zamiast 1999 zł.

Każdy market sieci przygotował dodatkowo własną, specjalną ofertę, dopasowaną do zainteresowań lokalnych konsumentów. Szczegółowe informacje zawarte zostały w gazetkach reklamowych Media Markt, dystrybuowanych wśród klientów oraz na stronie www.mediamarkt.pl .

Media Markt w 2002 roku, jako pierwsza sieć z elektroniką użytkową, wprowadził w Polsce wyprzedaże markowego sprzętu na tak dużą skalę. Tradycyjnie wyprzedaż organizowana jest przez sieć dwa razy w roku. Media Markt zainicjował także akcję Raty 0% oraz „Świat bez VAT”.Media Markt to największy sprzedawca detaliczny artykułów z zakresu elektroniki użytkowej w Europie. Na sukces, jakim cieszy się ta założona w 1979 r. firma, należąca do Media-Saturn-Holding GmbH, składa się szeroki wybór markowych produktów w niskich cenach, kompetentny personel, doskonała obsługa, charakterystyczna reklama oraz zdecentralizowana struktura organizacyjna. Każdy dyrektor marketu jest równocześnie udziałowcem zarządzanego przez siebie sklepu i tym samym odpowiada za ofertę produktową oraz za ustalanie cen towarów, personel i marketing. Obecnie Media Markt posiada 45 sklepów w Polsce, a 613 w 15 krajach Europy i Azji.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )