Fundacja „Radość dzieciom Piotr i Paweł”

  • Kalendarz Fundacji – szukamy dzieci do zdjęć,
  • Pierwsza oficjalna zbiórka Fundacji na Dawidka,


Kalendarz Fundacji – szukamy dzieci do zdjęć

Z przyjemnością informujemy, iż 6 lipca ruszyła pierwsza tak duża akcja naszej Fundacji „Radość dzieciom Piotr i Paweł”. W październiku 2011 rozpoczniemy sprzedaż kalendarza ściennego, z którego dochód zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji: Pomoc dzieciom chorym i potrzebującym. Kalendarz poświęcony Dzieciom zostanie uświetniony przez same Dzieci: to właśnie maluchy (do 12 roku życia) poprzez udział w sesji do kalendarza pomogą swoim koleżankom i kolegom. Szczytny cel wsparła skromna w mówieniu o swojej działalności społecznej gwiazda mieszkająca w Poznaniu – ELENI. 6 lipca 2011 rozpoczynamy casting: rodzice chętnych dzieci mogą wysyłać zdjęcia swoich pociech na adres: dziecidzieciom@piotripawel.pl. Ze  zdjęć wyłonimy „modeli” do sesji, która odbędzie się na przełomie VIII i IX.
Zapraszajcie do udziału dzieci swoich znajomych!!! Szczegóły na załączonym plakacie.

Pierwsza oficjalna zbiórka Fundacji na Dawidka
Miło nam jest poinformować, iż w dniu dzisiejszym (6.07.2011 r.) nasza Fundacja „Radość Dzieciom Piotr i Paweł” otrzymała z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji zgodę na przeprowadzenie pierwszej zbiórki pieniężnej dla konkretnego malucha w potrzebie. Pomocy potrzebuje Dawidek. Nasz podopieczny ma pół roku. Choruje na mukowiscydozę. Jest to choroba bardzo ciężka, ale leczona właściwie przedłuża ich ofiarom długość życia. Ta przewrotna choroba stawia przed chorymi twarde reguły: albo mnie łagodzisz walcząc ze mną albo brutalnie …. zabieram Ci miesiąc po miesiącu! Przedstawiciele naszej Fundacji poznali Dawida – małe niepozorne niemowlę. Przyjechał do nas z mamą, która nie pracuje, bo się nim zajmuje (te Dzieci wymagają stałej opieki, nie nadają się do żłobka i przedszkola). Nie pobawiliśmy się razem, bo słodko spał, ale obiecaliśmy mu pomóc, wykorzystując potencjał całej naszej firmy – pracowników naszej sieci „Piotr i Paweł” i Państwa, naszych Klientów. Zapraszamy do przelania każdej złotówki! Na leki, inhalator z prawdziwego zdarzenia i ssak! Na załączonym plakacie znajduje się numer konta.

Pieniądze przekażemy tylko na Dawida i tylko na jego potrzeby związane z chorobą. W naszych sklepach zostaną rozwieszone plakaty o Dawidzie, jedne na zapleczu dla naszych pracowników a drugie w miejscu widocznym dla Klienta – przy kasie głównej, przy wejściu.

Pracownicy Centrali sieci „Piotr i Paweł” będą mogli wrzucać pieniążki do specjalnie ustawionej urny.
Zapraszamy, bo każda złotówka to minuta!

Piotr i Paweł ( www.piotripawel.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI z Piotr i Paweł S.A. (PRESS BOX)