Większa oferta kabin KOŁO GEO 6

Rodzina kabin prysznicowych GEO 6 powiększyła się o nowe produkty. Teraz kabiny dostępne są także z powłoką Reflex KOŁO i szkłem PRISMATIC

KOŁO wprowadza do oferty nowe wypełnienia we wszystkich kabinach i drzwiach wnękowych serii GEO 6. Obecnie będą dostępne trzy rodzaje wypełnień: szkło hartowane transparentne, szkło hartowane transparentne z powłoką Reflex Koło oraz szkło hartowane ze wzorem PRISMATIC.

Reflex KOŁO jest powłoką na szkle, która powoduje, że powierzchnia jest idealnie gładka. W rezultacie małe krople wody łączą się w większe, a te spływając spłukują drobne zanieczyszczenia. Tym samym Reflex KOŁO ułatwia utrzymanie kabiny w czystości, przy minimalnym wysiłku. Powłoka Reflex Koło stosowana jest również na ceramice łazienkowej.

PRISMATIC jest szkłem ornamentowym, od zewnętrznej strony, które zastosowano ze względów estetycznych.

W serii GEO 6 są m.in. kabiny półokrągłe (o wymiarach 80×80 cm i 90×90 cm) z drzwiami rozsuwanymi. Do wyboru są również drzwi do wnęki pivot (o wymiarach 80 i 90 cm) i bifold (o wymiarach 80 i 90cm), a także drzwi rozsuwane do wnęki (o wymiarach 100 i 120cm). Wszystkie wersje drzwi mogą zostać skompletowane ze ścianką  boczną GEO 6, tworząc nietypowe rozwiązanie .

„GEO 6 jest serią kabin i drzwi dla wymagających klientów. Mamy świadomość, że decydując się na produkty z oferty KOŁO, klienci oczekują wyrobów, które będą zdobiły ich łazienkę przez lata. Powłoka Reflex KOŁO na szkle transparentnym kabin pozwala szybko i bez większego wysiłku wyczyścić powierzchnie szklane. Wypełnienie kabin szkłem PRISMATIC wpłynie na efekt wizualny w łazienkowym wnętrzu. Wykorzystanie najnowszych technologii w naszych produktach upewniają nas, że oddajemy w ręce klienta produkt najwyższej jakości, który spełni wymagania nawet najbardziej wybrednych konsumentów” mówi Artur Banasiak – Senior Produkt Menedżer Sanitec Koło.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )