Pijalnia Czekolady E.Wedel – codziennie znajdziesz powód by tu być

W Galerii Mokotów otwarto nową Pijalnię Czekolady E.Wedel, stworzoną z myślą o aktywnych osobach, które cenią sobie miłą atmosferę, nowoczesny styl oraz jakość. W nowym wnętrzu znajdziesz znane od lat pitne czekolady, ale również wiele nowości.

Pijalnia czekolady w Galerii Mokotów jest pierwszym, tak nowatorskim lokalem. Poza możliwością spędzenia czasu przy filiżance doskonałej, wedlowskiej czekolady, Pijalnia daje również szansę tym, którzy żyją w biegu. Wszystkie propozycje z menu można zamówić z opcją „na wynos”.  W ten sposób  zarówno wyjątkowy smak czekolady, a także inne przekąski, możesz zabrać ze sobą.

W nowym menu przygotowanym tak, by spełniało potrzeby nawet najbardziej wymagającego konsumenta, Pijalnie Czekolady  proponują:

  • Lekkie i zdrowe propozycje w menu – zarówno w porze śniadań jaki i lunchów
  • Bestsellery spośród klasycznych czekolad do picia i produktów E.Wedel
  • Klasyczne produkty w nowoczesnej i lekkiej odsłonie, m.in. połączenia klasycznej czekolady z herbatą, orientalnymi przyprawami i nutami owoców
  • Orzeźwiające mrożone czekolady, frappe, owocowe smoothies oraz lemoniady
  • Grillowane kanapki z pieczywa foccacia skomponowane ze zdrowych dodatków oraz oryginalne sałatki z  sosami na bazie gorgonzoli i białej czekolady lub świeżej bazylii i pesto
  • Dla dzieci słodkie mieszadełka i kubeczki z czekolady w różnych smakach

W nowej Pijalni w Galerii Mokotów możesz nie tylko miło spędzić czas, ale także spróbować klasycznych receptur E.Wedel w nowoczesnej interpretacji. Wszystko to w pięknym wnętrzu, pełnym nawiązań do wedlowskiej tradycji i stylu lat 20-tych znanego z innych Pijalni.


Pijalnie Czekolady E.Wedel słyną ze swoich doskonałych, gorących czekolad oraz ręcznie robionych pralin. W ofercie dostępnych jest kilkanaście smaków czekolad do picia, które serwowane są w przeróżny sposób. Ręcznie robione praliny to kolejne bogactwo smaków i doznań oraz świetny pomysł na nietuzinkowy upominek. Wszystkie ręcznie robione produkty dostępne w Pijalniach Czekolady powstają w Pracowni Rarytasów pod czujnym okiem Maestro Czekolady – Janusza Profusa.

Pijalnie Czekolady E.Wedel to także miejsca doceniane przez konsumentów, którzy darzą je swoim zaufaniem. Fakt ten potwierdza prestiżowy tytuł jakość obsługi. Takie wyróżnienie Pijalnie Czekolady E.Wedel zawdzięczają całemu zespołowi, który dzięki zaangażowaniu, pasji i doświadczeniu kreuje renomę marki.


E.Wedel to najsilniejsza marka czekolady w Polsce, która od 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość oraz ulubione i rozpoznawane produkty. E.Wedel od lat zwycięża w rankingach na najsilniejszą markę w Polsce, w kategorii słodyczy. Firma posiada obecnie jedną fabrykę na warszawskiej Pradze, zatrudnia ponad 1200 pracowników i jest liderem w produkcji słodyczy w Polsce. Od września 2010 roku Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE.

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)