Media Expert w Suwałkach

24 maja otwarto najnowszy 243 elektromarket Media Expert. Jest to najnowocześniejszy elektromarket w Suwałkach  o powierzchni 2000 mkw. oferujący sprzęt AGD oraz  elektronikę użytkową. Na dwóch piętrach klienci mogą wybierać spośród tysięcy artykułów prezentowanych w poszczególnych działach. W Media Expert Suwałki zatrudnienie znalazło 30 osób, placówka będzie czynna 7 dni w tygodniu.

Wraz z otwarciem klienci zyskali dostęp do najlepszych marek w najniższych cenach. Najnowszy elektromarket i zorganizowane z okazji otwarcia promocyjne ceny przyciągnęły tłum klientów. Suwalczanie już przed ósmą oczekiwali przed drzwiami na otwarcie i szybko udali się po wypatrzone produkty.

Wielkie otwarcie w sieci Media Expert to zawsze atrakcyjne ceny ale również duże wydarzenie w regionie, przyciąga tysiące klientów. Tym razem Suwalczan do odwiedzenia elektromarketu zachęcały hostessy  na rowerach. W specjalnie przygotowanych strojach wzbudzały duże zainteresowani wśród mieszkańców miasta.  

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 8 lat. Marka jest obecna głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, gdzie jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce

Media Expert
więcej informacji z Media Expert