VoIP w telefonii komórkowej w Polsce!

Telefonowanie poprzez usługę VoIP jest popularne wśród osób szukających najkorzystniejszych finansowo ofert telekomunikacyjnych. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom PLFON – marka dostępna w sieciach Media Markt oraz Saturn, która jako pierwszy operator VoIP w Polsce udostępniła takie  usługi dla urządzeń firmy Apple – wprowadza obecnie nową wersję aplikacji na te urządzenia. Dzięki temu teraz można wygodniej realizować połączenia telefonii internetowej przez telefon komórkowy.

Telefonia internetowa PLFON jest dostępna w telefonach komórkowych iPhone oraz w urządzeniach iPad, iPad 2 i iPod. Połączenia można wykonywać dzięki specjalnej aplikacji PLFON dostępnej bezpłatnie w Appstore. Nowa, opublikowana w ostatnich dniach wersja aplikacji PLFON, wzbogacona została o dodatkowe funkcje, takie jak zaawansowana konfiguracja dźwięku i możliwość przepisania numerów z książki iPhone’a w oparciu o reguły tworzone przez użytkownika.

Nowa aplikacja PLFON dla urządzeń takich jak iPhone, iPad, iPad 2 oraz iPod to doskonała propozycja dla osób, dla których istotne są nie tylko atrakcyjne stawki za połączenia, ale i zaawansowane rozwiązania technologiczne. Posiadacze urządzeń Apple z aplikacją PLFON potrzebują jedynie dostępu do bezprzewodowej sieci internetowej WiFi lub – w nowej wersji aplikacji – połączenia internetowego w sieci 3G. Łącząc się z siecią mogą wykonywać tanie połączenia do Polski i za granicę – zarówno na telefony stacjonarne, jak i komórkowe. Rozmawiając, nie ponoszą opłat za głosowe połączenia komórkowe, ani opłat roamingowych w przypadku wykonywania i odbierania połączeń poza granicami Polski.

Aplikacja PLFON na urządzenia Apple umożliwia cieszenie się tanimi połączeniami najlepszej jakości PLFON oraz wygodą prowadzenia rozmowy w każdym miejscu oferującym bezprzewodowy dostęp do sieci WiFi, np.: w kawiarniach, na dworcach, lotniskach, w hotelach, w trakcie podróży czy spaceru.

Cztery proste kroki do pobrania aplikacji PLFON dla urządzeń Apple:

1.Bezpłatna rejestracja na stronie: www.plfon.pl ,

2.Doładowanie konta PLFON,

3.Pobranie i zainstalowanie bezpłatnej aplikacji PLFON z Appstore,

4.Wprowadzenie w aplikacji danych konta PLFON (każdy nowy użytkownik otrzymuje je w mailu powitalnym wysyłanym po rejestracji).

Po zainstalowaniu aplikacja PLFON integruje się z książką adresową telefonu. Umożliwia to wykonywanie połączeń z dowolnym numerem zapisanym wcześniej w pamięci urządzenia. Aplikacja daje także możliwość zdefiniowania akcji dla sytuacji, gdy w trakcie prowadzenia rozmowy VoIP przychodzi połączenia GSM. Do wyboru jest kilka opcji:

  • automatyczne rozłączenie połączenia VoIP,
  • wstrzymanie połączenia VoIP
  • odtworzenie dowolnego, wcześniej nagranego komunikatu głosowego.

Aplikacja PLFON umożliwia również nagrywanie rozmów w kilku trybach (m.in. nagrywanie wielokanałowe, domyślne nagrywanie wszystkich rozmów itp.). Aplikacja współpracuje z zestawami słuchawkowymi i słuchawkami bluetooth.Peoplefone Polska S.A. rozpoczęła swoją działalność w 2007 pod marką PLFON jako joint venture Peoplefone A.G. – szwajcarski operator telefonii VoIP oraz Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.. PLFON jest operatorem telefonii internetowej oferującym usługi telekomunikacyjne realizowane przy użyciu łączy internetowych. PLFON udostępnił dla swoich klientów wsparcie techniczne oraz infolinię (0-801 702 005, wsparcie@plfon.pl) czynną 7 dni w tygodniu pomiędzy 9.00 a 21.00. Urządzenia umożliwiające korzystanie z usług PLFON są dostępne poprzez stronę internetową www.plfon.pl oraz   we wszystkich sklepach sieci

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )