Media Markt otwiera się na Zamość

Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia sklepu Media Markt w Zamościu. Dyrekcja marketu jest przekonana, że zaskoczy mieszkańców Zamościa i okolic nie spotykaną dotąd w regionie szeroką ofertą markowych produktów w atrakcyjnych cenach.

Otwarcie sklepu zlokalizowanego w Galerii Twierdza w Zamościu nastąpi 14 maja i będzie to 45 obiekt sieci Media Markt w Polsce.

Sklep jest już prawie gotowy na przyjęcie pierwszych klientów. Aktualnie trwa zatowarowanie i układanie artykułów na półkach i specjalnych ekspozytorach. Cała, 60-osobowa załoga marketu, w większości pochodząca z Zamościa i okolic, właśnie przechodzi specjalistyczne szkolenia z zakresu obsługi klienta i technik sprzedaży oraz zajmuje się szczegółową aranżacją marketu. Wszystko po to, aby 14 maja przywitać  pierwszych klientów.  

Media Markt Zamość będzie najnowocześniejszym marketem z elektroniką użytkową w mieście. Na powierzchni całkowitej ponad 3000 m² klienci będą mogli wybierać spośród artykułów zgromadzonych w następujących działach: TV, Hi-Fi, duży sprzęt AGD (w tym sprzęt do zabudowy), mały sprzęt AGD, muzyka i film, komputery i akcesoria komputerowe, software, urządzenia telekomunikacyjne, sprzęt fotograficzny, akcesoria i książki. Łącznie klienci będą mieli do dyspozycji kilkadziesiąt tysięcy markowych artykułów od najnowszych telewizorów i laptopów po drobne urządzenia codziennego użytku, np. baterie, czy żarówki.

„Otwarcie sklepu Media Markt jest zawsze wydarzeniem w regionie, przyciąga tysiące klientów. Oferta, którą zaproponujemy mieszkańcom Zamościa i okolic z pewnością zainteresuje wiele osób” – mówi Stefan Hejduk, Dyrektor Marketu Media Markt w Zamościu.

Sieć Media Markt jest obecna w 14 krajach Europy oraz w Chinach. Podbój polskiego rynku marka rozpoczęła w 1998 roku od marketu w Czeladzi i spektakularnych promocji, co gruntownie zmieniło polski rynek elektroniki użytkowej. Dziś Media Markt jest liderem branży w Polsce, aktualnie sieć posiada 44 markety w 37 miastach i zatrudnia blisko 3700 pracowników.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )