Wyruszaj szlakiem przygód i odkryj – „Gdzie Wedel ukrył Złotą Pisankę”?

17 kwietnia w samo południe w Warszawie, Trójmieście i Katowicach już po raz drugi odbędzie się gra miejska: „Gdzie Wedel ukrył Złotą Pisankę”. Dorośli, dzieci, rodziny, pary – nieważne w jaki sposób skompletujesz swoją drużynę i ile masz lat. Najważniejsze jest, abyś miał oczy szeroko otwarte i zgraną drużynę, a nagroda główna – szczerozłota pisanka o wartości około 6 000 zł może być twoja. Chcesz przeżyć dzień pełen przygód i przyjemności oraz zdobyć nagrodę główną – unikalną, czekoladową pisankę z prawdziwego złota? 17 kwietnia musisz być z nami!

Jak wziąć udział w grze miejskiej?
To bardzo proste – wystarczy skompletować minimum dwuosobową drużynę, zgłosić ją i czekać na sygnał do startu. Rejestracja rozpocznie się o godzinie 10.00, w dniu imprezy i odbywać się będzie w miejscu startu gry. Liczba uczestników jest ograniczona, więc warto się pospieszyć, aby móc zmierzyć się w tych słodkich zmaganiach.
Gra rozpocznie się punktualnie o 12.00, a miejsca startu to:

  • Warszawa – Starówka, Taras widokowy przy ulicy Brzozowej
  • Gdańsk – ulica Długi Targ
  • Katowice – Park im. Tadeusza Kościuszki

Wskazówki i podpowiedzi:
Codziennie w porannych audycjach Radio Eska, między 11 a 15 kwietnia, będzie można usłyszeć cenne wskazówki. Aby osłodzić wszystkim czekanie na zabawę oraz troszkę pomóc przed niedzielnymi zmaganiami, wszyscy zainteresowani będą mogli zbierać podpowiedzi. Wystarczy słuchać porannych audycji w Radiu Eska i z uwagą wsłuchiwać się w różne komunikaty, które będą pojawiać się na antenie. Poznanie ich z pewnością ułatwi niedzielne zmagania, a dodatkowo można będzie upolować słodkie nagrody od marki E. Wedel.

Wskazówki można będzie także znaleźć na www.wedel.pl oraz na wallu marki E.Wedel, na Facebook’u.

W dniu zabawy każdy Zespół otrzyma Kartę Gry oraz Mapę, które będą pomagać w poruszaniu się po wyznaczonym obszarze miasta. Na trasie gry będą czekać ciekawe postaci, nietuzinkowe zadania oraz masa pozytywnych emocji.
Oprócz ekscytującego polowania na Złotą Pisankę, zabawie towarzyszyć będzie szereg okazji, aby bliżej poznać wielkanocną ofertę Wedla.

Już dziś zaproś swoich bliskich do zabawy i wspólnie wyruszcie czekoladowym szlakiem na poszukiwanie Złotej Pisanki.
Może to właśnie ty wytropisz „Gdzie Wedel ukrył złotą pisankę” w tym roku?

Do zobaczenia 17 kwietnia!

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)