Media Expert otwiera kolejny sklep

We wtorek 12 kwietnia w Starachowicach można będzie zrobić zakupy w nowym, 238 sklepie Media Expert. Jest to drugi elektromarket sieci w mieście. Na 1900 metrach kwadratowych klienci znajdą 20 tysięcy pozycji asortymentowych w atrakcyjnych cenach. Sklep podzielony jest na działy: Multimedia, RTV, AGD oraz Moto i Ogród. Zatrudnienie w elektromarkecie znalazły 22 osoby. Sklep będzie czynny 7 dni w tygodniu.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 8 lat. Marka jest obecna głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, gdzie jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od ponad 8 lat. Marka jest obecna głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, gdzie jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach.  Media Expert jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce.

Media Expert
więcej informacji z Media Expert