Nowe oblicze Media Markt we Wrocławiu – czyli Inwazja Nowoczesności !!!

Mimo, że sklep Media Markt w Galerii Dominikańskiej istnieje już blisko 10 lat i mocno wpisał się w handlowy krajobraz miasta, nadszedł czas wielkich zmian. Market poddany został zabiegom, które w znaczący sposób wpłyną na jakość oraz komfort zakupów. Klienci mogą spodziewać się zupełnie odmienionego sklepu… i wyjątkowej oferty cenowej z okazji Wielkiego Otwarcia po Przebudowie.

Gruntowne zmiany objęły przede wszystkim układ ekspozycyjny marketu.  W wyniku własnych doświadczeń z blisko 10-letniej pracy oraz preferencji zakupowych klientów, stworzono jasny i przejrzysty układ komunikacyjny pozwalający na bardzo intuicyjne poruszanie się po sklepie. Klienci zauważą zmianę już przed wejściem do marketu, które posiada nową aranżację i zostało przesunięte oraz powiększone dla zwiększenia wygody odwiedzających.

Powierzchnia handlowa sklepu składa się z jednej głównej alei biegnącej przez cały market, a poszczególne działy zostały ustawione wg preferencji zakupowych klientów; od wejścia witają klientów nowe technologie: komputery, dział z telefonami komórkowymi i telewizory najnowszej generacji. Po prawej stronie znajduje się dział małego i dużego AGD, dział foto oraz nowe, przestronne studio ze sprzętem HiFi. Po lewej stronie od wejścia prezentowane są: akcesoria, książki, muzyka i film oraz gry komputerowe. Wszystkie działy zyskały na atrakcyjności wizualnej i komforcie prezentacji. Projektując nowy market dążono do tego, aby klienci swobodnie czuli się w nowej przestrzeni i mogli w łatwy sposób dokonać przeglądu oferty i porównać bezpośrednio sprzęt, a nierzadko również go wypróbować. Dlatego też aktualnie klienci spotkają tzw. otwarte formy prezentacji pozwalające w doskonały sposób prezentować szeroką ofertę marketu, która jest największa w regionie i zawiera, np. niemal sto modeli notebooków, czy ponad 160 telewizorów we wszystkich segmentach cenowych.

Nowością Media Markt Wrocław w Galerii Dominikańskiej po przebudowie jest dział książek. Ten dział jest odpowiedzią na duże zainteresowanie klientów nie tylko zyskującymi na popularności audiobookami, ale i tradycyjnymi książkami. Ponadto w sklepie znajduje się wysokowydajne laboratorium fotograficzne oraz szeroko rozbudowany serwis posprzedażowy: dostawczy, czy instalacyjny.

O dotychczasowej popularności sklepu Media Markt w Galerii Dominikańskiej świadczy jego frekwencja. W okresie tygodnia sklep odwiedza średnio 40 tys. klientów. Liczba ta znacząco rośnie w czasie wzmożonych zakupów przedświątecznych, czy lubianych przez klientów akcji marketingowych.

Również na otwarcie odmienionego marketu została przygotowana specjalna oferta produktowo-cenowa.

Specjalna oferta Media Markt Galeria Dominikańska (wybrane produkty):
Telewizor LCD LG 32” za  1111,- zł
Notebook Lenowo 15,6” za 1399,- zł
Pralka Mastercook ładowana od góry, 1000 obr. za 799,- zł
Kuchenka mikrofalowa TechnoStar za 145,- zł
Przenośny dysk zewnętrzny LG 75GB, 259,- zł

Nowy Media Markt Wrocław zaprasza klientów do odwiedzin i skorzystania z nowej oferty już 1 kwietnia od godziny 9.30.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )