Media Expert w Mińsku Mazowieckim

Już 30 marca Media Expert otworzy w Mińsku Mazowieckim swoją 236 placówkę. Elektromarket  o powierzchni 1200 mkw zlokalizowany jest w Stojadłach, przy ul. Warszawskiej 63a, w galerii Partner. Klienci będą mogli wybierać z pośród 20 tys. pozycji asortymentowych.

Sieć oferuje klientom bardzo szeroki wybór sprzętu  RTV, AGD oraz Multimedia. W ofercie nowego elektromarketu w  Mińsku znajdują się najnowsze modele: telewizorów, laptopów, telefonów komórkowych jak również pralek, chłodziarek czy zmywarek. Klienci elektromarketu mogą również  liczyć na fachowe doradztwo, zakupy na raty oraz transport i przedłużenie gwarancji.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od ponad 8 lat. Marka jest obecna głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, gdzie jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach.  Media Expert jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce.

Media Expert
więcej informacji z Media Expert