Harmonia kształtów – nowa seria ceramiki łazienkowej Preciosa 2 marki KOŁO

Minimalizm to jeden z najpopularniejszych kierunków we współczesnej architekturze. Właśnie dlatego, proste sugestywne kształty serii ceramiki i mebli Preciosa 2 idealnie wpisują się w przestrzeń nowoczesnej łazienki. Tutaj subtelny design współgra z funkcjonalnością.

Prostokąt jest podstawowym i dominującym kształtem wszystkich produktów serii Preciosa 2. Płaski blat umywalki uzupełnia okrągła misa. To dzięki tej formie geometrycznej wszystkie elementy zestawu idealnie się uzupełniają, nadając łazience jednolity, nowoczesny styl. Produkty serii Preciosa 2 doskonale sprawdzają się podczas tworzenia spójnego projektu aranżacji łazienkowego wnętrza. Zbliżone kształt umywalki oraz miski ustępowej i bidetu potwierdzają konsekwencję w dążeniu do stylistycznej jednolitości, zgodnej z panującymi trendami.

Trzy szerokości (40, 60 i 90 cm) umywalek Preciosa 2 ułatwiają dopasowanie ich do wnętrz o różnej wielkości i charakterze. Płaskie, boczne powierzchnie odkładcze oraz możliwość bezpośredniego zamontowania relingów na ręczniki zwiększają funkcjonalność umywalki i całej łazienki. W przypadku miski i bidetu udało się całkowicie wyeliminować widoczne otwory montażowe, co ułatwia utrzymanie produktu w czystości i zdecydowanie podnosi estetykę produktu.

W skład zestawu mebli Preciosa 2 wchodzą zarówno szafki podumywalkowe, jak i wiszące szafki boczne. Podobnie jak ceramika, seria meblowa bazuje na geometrycznym kształcie prostokąta z ozdobnym uchwytem w kształcie koła. Kształty te idealnie wpisują się w czystą formę współczesnych łazienek. Meble Preciosa 2 pełnią tam, nie tylko, funkcję praktycznych schowków, ale również są ozdobą samą w sobie. Komfort użytkowania podnosi system cichego domykania soft-close, w który wyposażono drzwi szafek i szuflady tej nowej serii.

Materiały z których wykonane są meble mają podwyższoną odporność na wilgoć. Dzięki temu zachowają wysoką jakość przez długie lata, nie tracąc walorów estetycznych.  

– Preciosa 2 kontynuuje klasyczny styl, znanej i produkowanej od lat, serii  dostępnej dotychczas w ofercie marki Keramag o tej samej nazwie. Naszym celem jest tworzenie form, które wyróżniają się zarówno swoją elegancją i estetyką umiaru, jak i najwyższą jakością wykonania. Serię Preciosa 2 kierujemy przede wszystkim do osób pragnących czerpać przyjemność z otaczania się przedmiotami o prostej i oryginalnej bryle  mówi Krzysztof Brzeziński – Senior Produkt Menadżer ds. Ceramiki Sanitec KOŁO.

Doskonałym uzupełnieniem dla ceramiki i mebli Preciosa 2 mogą być np. kabiny S600 oraz Next z brodzikami Pacyfik czy Terra. Wszystkie te produkty charakteryzuje, podobnie jak Preciosę 2, prosty design i elegancka linia, pozwalająca na stworzenie harmonijnego i uporządkowanego wnętrza.

Nowoczesne rozwiązania w połączeniu z konsekwencją stylistyczną, czynią serię Preciosa 2 doskonałym wyborem dla osób poszukujących minimalistycznych i funkcjonalnych rozwiązań o najwyższej jakości wykonania.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )