Amber Gold otwiera nowy Oddział w Gdyni

Nowy Oddział Amber Gold zostanie otwarty już w lutym br. w Gdyni. Siedziba Oddziału będzie się mieściła przy ul. Starowiejskiej 41-43 w samym centrum Gdyni.

Otwarcie Oddziału Amber Gold w Gdyni przypada na jubileusz 85-lecia miasta, które dnia 10 lutego 2011 świętować będzie 85. rocznicę nadania praw miejskich.

 

Ul. Starowiejska, przy której będzie się mieścił Oddział Amber Gold w Gdyni, jest jedną z najstarszych ulic tego miasta. Dzięki pokrywającemu ją brukowi ulica ta jest zarazem jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w Gdyni.

Aktualnie w gdyńskim Oddziale Amber Gold trwają intensywne prace wykończeniowe. Podobnie jak w Gdańsku i Krakowie, również uruchomieniu Oddziału Amber Gold w Gdyni towarzyszyć będą liczne atrakcje dla Klientów. O szczegółach poinformujemy już wkrótce.

Otwarcie Oddziału w Gdyni jest wynikiem intensywnego rozwoju Amber Gold. Do końca 2011 roku planujemy uruchomienie około 20 nowych oddziałów oraz 10 placówek partnerskich Amber Gold. Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami zachęcamy do zapoznania się z warunkami otwarcia placówki oraz informacjami o systemie partnerskim Amber Gold. Zapraszamy do kontaktu!

Amber Gold – Oddział w Gdyni

ul. Starowiejska 41-43

81-363 Gdynia

Termin otwarcia: luty 2011

AMBER GOLD PRESS BOX