20 promocji na 20-lecie Dolcan

Przez cały 2011 rok Dolcan wraz ze swoimi Klientami będzie świętował 20-lecie działalności na polskim rynku. W związku z jubileuszem, deweloper planuje wprowadzenie dwudziestu różnych rabatów oraz ciekawych promocji. 10% zniżka została przewidziana dla wszystkich Klientów urodzonych w roku 1991, tym samym, w którym powstała Spółka.

Również Klienci, którzy sfinalizują swoje transakcje z Dolcan w 2011 roku jako pierwsi, otrzymają aż 10% rabat na mieszkania w wybranych osiedlach. To jednak jedynie część z łącznie 400 zaplanowanych przez dewelopera promocji.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że od dwudziestu lat możemy budować mieszkania, w których żyją tysiące polskich rodzin, dlatego planujemy uczcić ten fakt razem z naszymi Klientami – mówi Alicja Dolińska, Dyrektor Działu Marketingu i Reklamy Dolcan.

Istnieją również inne, dodatkowe promocje, które Dolcan zaplanował. Dwudziestu rodzinom firma przez cały rok będzie płacić czynsz, odciążając tym samym Klientów z tego obowiązku. Dwadzieścia mieszkań będzie dostępnych w cenie promocyjnej, bez wliczonej kwoty VAT. Dolcan przygotował również liczne upominki, m.in. bony podróżne i prezenty niespodzianki.

Przez dwadzieścia lat wiele zmieniło się na polskim rynku. Warto jednak podkreślić, że niezależnie od trwającej koniunktury, Dolcan zawsze tworzył rozwiązania najwyższej klasy. Położymy ogromny nacisk na to, by aspekt ten nie uległ zmianie w kolejnych latach działalności – konkluduje Alicja Dolińska.

Przez lata działalności firmy, eksperci Dolcan zdobyli wiele doświadczenia w zakresie współpracy z polskimi Klientami. Teraz nastał dla firmy czas, aby odpowiednio celebrować ten okres. Wprowadzone promocje oraz rabaty są odpowiedzią Spółki na to, by klienci mogli uczestniczyć w tym procesie.

Więcej informacji na stronie internetowej www.dolcan.pl .


Dolcan Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku nieruchomości w Polsce. Założona w 1991 roku firma zrealizowała ponad 20 inwestycji, w których obecnie mieszkają tysiące rodzin. Deweloper tworzy swoje projekty głównie w aglomeracji warszawskiej a także  w innych miastach Polski:  w Lublinie, Kozienicach, Bydgoszczy i Szczecinie. Spółka specjalizuje się w każdym segmencie budownictwa mieszkaniowego, począwszy od domów jednorodzinnych, po kameralne osiedla, kończąc na ekskluzywnych apartamentowcach.
Branża deweloperska jest głównym i wiodącym aspektem działania firmy, jednak nie jedynym. Grupa Dolcan zarządza również trzema hurtowniami materiałów budowlanych i wykończeniowych, w których klienci otrzymują specjalne upusty, hotelem w Częstochowie, 100-hektarowym łowiskiem ryb „Jegiel” oraz kopalnią kruszywa Dolcan Dębinki III k/ Serocka. Firma od 1994 roku sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki, która posiada aspiracje do gry w Ekstraklasie piłkarskiej.
Obecnie firma realizuje wiele nowych inwestycji, w tym mający liczyć ponad 1000 mieszkań kompleks Aleja Krakowska, a także kolejne etapy bieżących projektów m. in. Osiedla Zacisze, Magenta czy też Tęczowego.

Dolcan Sp. z o.o. ( www.dolcan.com.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY DOLCAN (PRESS BOX)