Investing.pl – największa baza ogłoszeń biznesowych w Polsce

Lider ogłoszeń biznesowych i największa platforma inwestycyjna w kraju – kolejny serwis z Grupy Inwestycje.pl cieszy się coraz większą popularnością. 20000 zarejestrowanych i aktywnych inwestorów może wybierać spośród 11000 opublikowanych ofert, a ich liczba ciągle rośnie. Dzięki precyzyjnie wyselekcjonowanej grupie użytkowników, Investing.pl jest doskonałym miejscem na skuteczną reklamę.

W Grupie Inwestycje.pl wyłonił się nowy serwis – platforma Investing.pl (www.investing.pl), mająca na celu ułatwienie kontaktu pomiędzy osobami poszukującymi inwestorów z tymi, którzy szukają ciekawych pomysłów biznesowych. Platforma podzielona jest na bloki, które ułatwiają poruszanie się w serwisie. Na naturalny podział sprzedam/kupię (szukam inwestora/zainwestuję) nałożony jest kolejny, definiujący konkretny obszar zainteresowania. Mamy do dyspozycji nieruchomości, inwestycje, biznes, know-how oraz inne, z których dodatkowo wyróżniona jest działalność franczyzowa.

Na Investing.pl (www.investing.pl ) przedstawiane są projekty zarówno w fazie zalążkowej, jak i start-upu, czekającego na realizację. Projekty nie są oceniane, bo doświadczenie mówi, żeby w tej kwestii nie działać zbyt pochopnie. Każde ogłoszenie przed publikacją jest autoryzowane przez administratora, jednak  niewiele ofert jest  blokowanych.

Investing.pl (www.investing.pl) jest oparty na wyraźnym założeniu, że Polacy sami szukają i tworzą swoje szanse na rynku kapitałowym. – Choć pomysł wydaje się prosty, jeśli nawet nie oczywisty, w polskim Internecie właściwie nie ma konkurencyjnej dla nas platformy, co wpływa na wzmożone zainteresowanie reklamodawców, a tym samym generuje zysk dla Spółki. – mówi Anna Sołowska-Łabaz, Business Development & Marketing Director spółki Inwestycje.pl S.A. – Silnie  sprofilowana grupa użytkowników i własna baza mailingowa serwisu to ogromny atut Investing.pl. Reklama w tak przyjaznym środowisku jest więc gwarancją dotarcia do właściwego odbiorcy. – dodaje Anna Sołowska-Łabaz.

– Podczas rozwijania poszczególnych serwisów należących do Grupy Inwestycje.pl przyświeca nam jeden cel – chcemy dostarczyć naszym użytkownikom kompleksowych narzędzi, niezbędnych do poruszania się w skomplikowanym świecie finansów, inwestycji oraz makro- i mikroekonomii. Oprócz serwisów informacyjnych, oddajemy do ich dyspozycji również platformy komunikacyjne, wierząc, że rozwój przedsiębiorczości wszystkim przynosi korzyści. Dotyczy to zarówno usatysfakcjonowanych użytkowników, jak i reklamodawców, którzy mają pewność, że ich produkty docierają do właściwej grupy docelowej oraz naszych partnerów. – podsumowuje Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu Inwestycje.pl S.A.

Inwestycje.pl