Link4 zwraca koszt badania technicznego samochodu

Link4, lider rynku ubezpieczeń direct w Polsce, wystartował z nową promocją dla posiadaczy samochodów. Dzięki niej nowi klienci towarzystwa będą mogli otrzymać zniżkę w wysokości ceny okresowego badania technicznego auta. To pierwsza tego typu oferta na polskim rynku.

Promocja skierowana jest do nowych klientów zawierających z Link4 umowę pakietowego ubezpieczenia OC+AC. Zniżka może wynieść od 100 do 164 złotych zgodnie z ustawowymi stawkami za badanie techniczne.

– Zdajemy sobie sprawę z wysokości kosztów eksploatacji aut ponoszonych przez kierowców. Naszą nową ofertą chcemy te koszty choć trochę zrekompensować. Zależy nam bowiem na tym, aby auta, które ubezpieczamy, były sprawne. A potwierdzeniem sprawności i bezpieczeństwa pojazdu dla jego pasażerów i pozostałych uczestników ruchu jest pozytywne przejście badania technicznego przez samochód – mówi Marcin Niewiadomski, dyrektor Pionu Marketingu i członek Zarządu Link4.

Oferta promocyjna obejmuje obniżenie składki ubezpieczenia o jednorazowy koszt podstawowego okresowego badania technicznego auta. Kwota zniżki jest odejmowana od składki rocznej, a w przypadku składki płatnej w ratach kwota rabatu zostaje rozłożona proporcjonalnie na każdą z rat składki.

Promocja trwa do 6 lutego 2011 roku. Towarzyszy jej kampania reklamowa w telewizji oraz internecie.
Więcej: www.link4.pl oraz www.link4.pl/blog

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń