MediaMarkt zaprasza na zakupy z psem

Upały bywają uciążliwe nie tylko dla ludzi. MediaMarkt co roku przypomina klientom, żeby nie zostawiali zwierząt w samochodach i zaprasza do wizyty w sklepach marki razem ze swoimi pupilami. Akcja „Witamy psy” dotyczy sklepów wolnostojących.

W miesiącach letnich pojawiają się informacje o zwierzętach pozostawianych w nagrzanych samochodych. Wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy z tego, że wnętrze samochodu pozostawionego w pełnym słońcu nagrzewa się bardzo szybko i już po upływie kilkunastu minut temperatura może przekroczyć nawet 50 stopni. MediaMarkt zaprasza do robienia zakupów w swoich sklepach razem z czworonożnymi przyjaciółmi.

Od lat zapraszamy do wizyty w naszych sklepach ze swoimi pupilami. Dzięki temu klienci mogą spokojnie zapoznać się z naszą ofertą i skorzystać z porad fachowych doradców bez obawy o bezpieczeństwo swoich podopiecznych – mówi Wioletta Batóg, rzecznik prasowy MediaMarkt.

Akcja „Witamy Psy!” obejmuje wolnostojące sklepy sieci MediaMarkt w całej Polsce i potrwa do końca września. Klienci wprowadzający zwierzęta do marketu muszą również przestrzegać obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Pies wprowadzany na teren sklepu powinien być na smyczy i w kagańcu.

MediaMarkt jest międzynarodową siecią specjalistycznych sklepów, oferujących najpełniejszą ofertę z zakresu elektroniki użytkowej. Wychodząc poza typową rolę sklepu, MediaMarkt oferuje bogaty pakiet usług dodatkowych oraz profesjonalne doradztwo, stając się przewodnikiem w tak szybko rozwijającym się cyfrowym świecie. Marka stawia sobie jako cel zapewnienie jak najszerszego dostępu do nowych technologii we wszystkich kanałach sprzedaży. Sieć MediaMarkt jest doceniana przez klientów, którzy w badaniach konsumenckich przyznają jej wysokie noty zarówno za ofertę produktów i usług, jak i profesjonalną obsługę.

MediaMarktSaturn Polska
press box