Dlaczego warto wybrać system komunikacji dachowej marki CREATON?

System komunikacji dachowej CREATON to rozwiązanie perfekcyjnie dopasowane do dachówek ceramicznych marki pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Bogata gama akcesoriów umożliwia wygodne wejście na dach i przemieszczanie się po połaci, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo podczas różnych prac serwisowych. Zrobione są one z wytrzymałych materiałów, przy zachowaniu najwyższej dbałości o detale. Wszystkie można łatwo i szybko zamontować nawet na gotowym  dachu wykonanym z produktów CREATON, bez ryzyka obniżenia stopnia jego szczelności czy uszkodzenia już ułożonych dachówek.

Dlaczego warto wybrać oryginalny system komunikacji dachowej CREATON? Powodów jest wiele. Oto, na co powinien w pierwszej kolejności zwrócić uwagę każdy inwestor decydujący się na ceramiczne pokrycie dachowe marki CREATON:

Szeroki wachlarz zastosowań – system tworzą mocowane na dachówce aluminiowej: ławy kominiarskie – krótka i długa, stopnie kominiarskie, pomosty, drabina oraz wyłazy dachowe. Liczne akcesoria zapewniają dużą swobodę w zaprojektowaniu ścieżki umożliwiającej przemieszczanie się po połaci.

Spójność pod względem koloru i stylu – wszystkie elementy są idealnie wkomponowane w konstrukcję dachu. Aluminiowa podstawa, do której mocowane są pozostałe komponenty ma kształt dachówki podstawowej. Cały system jest dopasowany pod względem koloru z dachówką połaciową i pozostałymi akcesoriami ceramicznymi.

Solidny i trwały materiał – system tworzą najlepszej jakości elementy z metalu i aluminium. Wszystkie rozwiązania w ofercie wykonane zostały z największą precyzją. Dbałość o szczegóły – najlepsze materiały i przemyślana konstrukcja – ma na celu ogólny komfort i bezpieczeństwo korzystania z komunikacji dachowej.

Bezpieczeństwo – zastosowanie dodatkowego rozwiązania asekuracyjnego w postaci powierzchni antypoślizgowej jest gwarancją stabilnego i pewnego poruszania się po dachu. Ryzyko potencjalnego wypadku zostaje znacząco zminimalizowane.

Szybki i estetyczny montaż – funkcjonalna aluminiowa podstawa zapewnia szczelny montaż z ceramiczną dachówką połaciową. Komplementarność wszystkich elementów systemu umożliwia zachowanie wysokich walorów wizualnych. Znacząco skraca czas instalacji akcesoriów na dachu.

Odpowiednio dobrane akcesoria dachowe sprawiają, że dach jest w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom. Więcej informacji o tym, co powinno znaleźć się na dachu, aby był on estetyczny, funkcjonalny, trwały i zapewniał bezpieczeństwo tym, którzy pod nim zamieszkają można znaleźć w filmie przygotowanym przez Akademię CREATON: https://bit.ly/2UtfmU7 na kanale CREATON Polska w serwisie YouTube.

CREATON Polska
press box