Rabaty dla Graczy! Świetne promocje na sprzęt gamingowy od Media Expert

  • Laptopy i akcesoria dla graczy z rabatem do 500 złotych!
  • Monitory dla graczy w promocji – wybrane modele taniej o 400 złotych!
  • Komputery gamingowe przecenione nawet o 1000 złotych!
  • Media Expert oficjalnym partnerem Intel® Extreme Masters 2020 w Katowicach.


W ramach promocji Rabaty dla Graczy, w Media Expert można zakupić sprzęt dla graczy w wyjątkowo niskich cenach. Wybrane laptopy, akcesoria dla graczy, monitory i komputery gamingowe objęte zostały rabatami nawet do 1000 złotych. Promocja ma związek z dołączeniem sieci do grona partnerów tegorocznej edycji Intel® Extreme Masters 2020. Od 29 lutego do 3 marca, w katowickim Spodku odbędzie się światowy finał międzynarodowego turnieju Counter Strike Go.

Fani wirtualnej rozrywki nie będą zawiedzeni! Media Expert, w ramach promocji „Rabaty dla Garczy!” przygotowała specjalną ofertę cenową na sprzęt z czterech kategorii urządzeń gamingowych. Łącznie przecenionych jest kilkadziesiąt produktów – laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów i akcesoriów gamingowych. Na szczególną uwagę zasługuje rabat w wysokości 1000 złotych na komputer MSI Infinity Intel Core i-5 z kartą graficzną GeForce GTX 1660. O 500 złotych taniej można zakupić laptopa dla graczy HP Omen z procesorem i-5 i wydajną grafiką. Rabat w tej samej wysokości można otrzymać przy zakupie wygodnego fotela gamingowego MSI MAG. W ramach promocji, 27” monitor MSI Optix, o zakrzywionej matrycy można nabyć w cenie 1499 złotych, czyli taniej aż o 400 złotych.

Sieć Media Expert dołączyła do grona partnerów Intel® Extreme Masters 2020. Od 28 lutego do 1 marca, w katowickim Spodku odbędzie się światowy finał międzynarodowego turnieju w Counter Strike Go. W stolicy Górnego Śląska spotkają się najlepsze drużyny esportowe naszego globu. Łączna pula nagród dla zwycięzców wynosi aż pół miliona dolarów.

 „Atrakcyjne ceny na urządzenia, które pozwalają rozwijać pasję i umiejętności polskich graczy to element świętowania naszego oficjalnego udziału w Intel® Extreme Masters 2020. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony mediaexpert.pl. W elektromarketach wszystkie produkty, biorące udział
w promocjach dla graczy oznaczone są specjalnymi wywieszkami”
– mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Więcej informacji: https://www.mediaexpert.pl/lp,sprzet-gamingowy-dla-wymagajacych-graczy

 Media Expert
press box