Saturn podkręca tempo 3. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego!

Kibicując wszystkim miłośnikom biegania, sieć Saturn przyłączyła się do 3. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego, który odbędzie się 16 października br. Tegoroczna edycja to blisko 9 tysięcy biegaczy naładowanych pozytywną energią, 21 km i 97,5 m trasy biegnącej wśród urokliwych uliczek oraz szereg atrakcji dla zawodników przygotowanych przez Saturn pod hasłem #technologiapodkrecatempo.

PZU Cracovia Półmaraton Królewski, który z roku na rok gromadzi coraz większą rzeszę entuzjastów, odbędzie się już 16 października br. Pięknie usytuowany wśród krakowskich zabytków bieg z pewnością docenią wielbiciele biegów długodystansowych, ale także ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dłuższą trasą. Wszystkich zawodników, od pierwszych metrów aż po metę, wspierać będzie sieć Saturn, która jako partner wydarzenia, zgodnie z hasłem #technologiapodkrecatempo przygotowała szereg atrakcji.

Październik to miesiąc kapryśny – może być ciepło, a za kilka minut zrobić się chłodno i wietrznie. Dlatego marka Saturn postanowiła wyposażyć każdego zawodnika 3. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego w halfworny – gadżet roku 2015 serwisu Polska Biega. Te modne i praktyczne rękawki są świetną alternatywą dla bluzy – pomagają utrzymać temperaturę ciała, chroniąc przed zimnem i wiatrem, a gdy zrobi się cieplej można je zdjąć, nie zwalniając tempa, i schować do kieszeni. Oprócz tego dzięki halfwornom Saturna, można wygrać nowoczesny sportowy gadżet. Wystarczy mieć założone podczas biegu rękawki, następnie na Rynku Głównym wypatrzeć reportera i zaprezentować swoją eksplozję energii. Im więcej kreatywności, radości i szczęścia w pozie, tym większe szanse na wygranie nagrody. Jury wybierze 2 najbardziej energetycznych uczestników uwiecznionych na zdjęciach.

A jest o co walczyć! Do wygrania jest zegarek Garmin Fenix 3. Lekki, posiada funkcję szacowanego pułapu tlenowego i czujnik tętna, a także mierzy ilość uderzeń serca na minutę oraz zmienność tętna. Każdy wielbiciel biegania z pewnością doceni funkcję dynamiki biegu, dzięki której zegarek podaje parametry takie jak wartości dotyczące rytmu, odchylenie pionowe oraz czas kontaktu z podłożem. Pokaż swoją radość oraz energię i zgarnij zegarek!

Marka Saturn od lat wspiera rozwijanie pasji oraz inicjatywy promujące sport i zdrowy tryb życia. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom naszych klientów oferujemy najpełniejszy na rynku wybór nowoczesnego sprzętu elektronicznego, który jest wsparciem treningów oraz pomaga zadbać o prawidłową dietę. – mówi Tomasz Wawszczyk, Dyrektor Działu Zakupu sieci Saturn. Dlatego nie może nas również zabraknąć podczas najważniejszych imprez biegowych w kraju. Jesteśmy dumni, że możemy być partnerem tak wspaniałego wydarzenia jak 3. PZU Cracovia Półmaraton Królewski i wspierać zawodników. To z myślą o nich i ich potrzebach do każdego pakietu startowego dołączyliśmy termoaktywne halfwormy oraz przygotowaliśmy liczne atrakcje. Na mecie zapraszamy wszystkich uczestników biegu do strefy atrakcji Saturn, gdzie będzie można odpocząć i sprawdzić jak #technologiapodkrecatempo.

Do zobaczenia 16 października! Do biegu, gotowi…


SATURN
Więcej informacji ( press box )