Forum Wymiany Doświadczeń branży motoryzacyjnej 2016

Już po raz 12-sty TÜV NORD Polska tradycyjnie jesienią zaprasza przedstawicieli branży motoryzacyjnej na Forum Wymiany Doświadczeń. W tym roku Forum odbędzie się w dniach 6-7 października w urokliwym Pałacu Wojanów, koło Jeleniej Góry. W przeddzień Forum atrakcją dla uczestników będzie zwiedzanie zakładu TOYOTA w Wałbrzychu.

Wśród prelegentów Forum znajdą się eksperci z branży automotive, zarówno ze strony audytów jakościowych jak i zarządzania.

W zeszłym roku Forum otwierał Maciej Wisławski, tym razem wykład inauguracyjny poprowadzi Janusz Dudek – pierwszy i jedyny Polak w historii, który został zatrudniony przez centralę AMG Driving Academy!

Tegoroczne prelekcje skupiać się będą między innymi wokół następujących zagadnień: NEW ISO/TS 16949 – panel dyskusyjny z auditorami ISO/TS 16949, Zarządzanie procesami w praktyce, Nowe inwestycje w przemyśle motoryzacyjnym oraz Sorting & Rework.

Sprawdzonym już zwyczajem, prelekcje zostaną uzupełnione warsztatami, podczas których można będzie bardziej szczegółowo porozmawiać na interesujące uczestników tematy.

Nowością będzie natomiast Panel biznesowy – Zarządzanie ryzykiem biznesowym.

Patronem Głównym wydarzenia jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna, a także SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE, PIMOT, EMW Stahl Service GmbH, Siemens, Samar, Toyota Motor Manufacturing Poland, EMT-Systems, AutomotiveSuppliers.

TUV NORD Polska
więcej informacji: TUV NORD POLSKA (press box)