Przepis na kino domowe – telewizor z soundbarem

Kupując telewizor każdy chciałby stworzyć u siebie komfortowe domowe kino, które zachwyci nie tylko wspaniałym obrazem, ale również wyjątkowo czystym i potężnym dźwiękiem. Teraz jest to możliwe bez ponoszenia dodatkowych kosztów.  Wystarczy kupić telewizor w jednym ze sklepów sieci Saturn lub w sklepie internetowym i otrzymać soundbar w zestawie. Akcja potrwa od 11 do 17 sierpnia br.

Klienci kupujący telewizory stawiają przede wszystkim na komfort oglądania, czyli najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Ważne są dla nich rozwiązania, które oddają głębię kolorów oraz dostarczają wyjątkowego kontrastu obrazu. Dlatego nie dziwi, że najchętniej wybierane modele to telewizory Ultra HD o przekątnej powyżej 55 cali. Taki sprzęt wzbogacony o soundbar pozwala na stworzenie kina domowego, dzięki któremu oglądane programy sportowe oraz filmy dostarczą widzom jeszcze więcej emocji i wrażeń.

Soundbary to obecnie najczęściej wybierane rozwiązania domowego systemu audio. Znacząco poprawiają dźwięk, zastępując głośniki telewizora, ograniczając przy tym do minimum ilość kabli, które musimy rozprowadzić w domu. Większość soundbarów wyposażona jest w głośniki niskotonowe, dzięki czemu zyskujemy wyjątkowo czysty dźwięk. Dodatkowo mogą posiadać także Bluetooth oraz WiFi umożliwiające połączenie z dowolnym urządzeniem mobilnym, m.in.: tabletem, smartfonem czy laptopem – podkreśla rolę soundbaru Marcin Półćwiartek z Działu Zakupu sieci Saturn. Soundbary docenią wielbiciele kina, fani muzyki, a także kibice, ponieważ uzyskany dźwięk z pewnością spotęguje ich doznania. Akcja Saturna, w której klienci do telewizora otrzymują to urządzenie jest jedyną tego typu na naszym rynku.   

Promocja „Dodajemy  soundbary do telewizora” w sieci Saturn ważna jest w dniach 11-17 sierpnia 2016 lub do wyczerpania zapasów promocyjnych zestawów i obejmuje wybrane modele telewizorów oraz wybrane soundbary. Obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym sieci Saturn.

Szczegółowe informacje na temat promocji można znaleźć w gazetce promocyjnej dostępnej w sklepach Saturn oraz na stronie internetowej www.saturn.pl .

SATURN
Więcej informacji z firmy SATURN  ( press box )