Tydzień urodzinowych niespodzianek od Saturna za nami

Saturn w Galerii Cuprum Arena w Lubinie zakończył huczne obchody 7. urodzin. Goście wzięli udział w targach technologicznych, spotkali się z gwiazdami sportu, podziwiali występy taneczne oraz poddali się wiosennej metamorfozie, przeprowadzonej przez specjalistów. Nie zabrakło również specjalnej oferty produktowej Saturna.

Z okazji 7. urodzin sklep Saturn w Lubinie przygotował dla klientów tydzień pełen niespodzianek, dostępnych w dniach 9-15 czerwca br. w Galerii Cuprum Arena. Wszystkie atrakcje cieszyły się ogromną popularnością. Goście tłumnie odwiedzili targi technologiczne, podczas których specjalistyczną wiedzą dotyczącą nowych technologii podzielili się specjaliści z ponad 20 wiodących firm, współpracujących z siecią Saturn m.in. Samsung, Karcher czy Philips. Klienci mogli osobiście przetestować nowe urządzenia i uzyskać poradę w temacie wyboru odpowiedniego sprzętu. Szczególną popularnością cieszyły się stoiska firmy Parrot, która zaprezentowała najnowsze modele dronów oraz firmy Skymaster, polskiego dystrybutora modnych elektrycznych deskorolek. Głodni kulinarnej wiedzy wzięli udział w specjalnych pokazach przygotowanych przez markę Electrolux. Do zmiany nawyków żywieniowych namawiała firma Eat2BeFit, która udzielała gościom porad dietetycznych i treningowych. A to tylko niektóre z bezpłatnych atrakcji, które czekały na gości Saturna!

W ciągu ostatnich lat Saturn w Galerii Cuprum Arena stał się technologicznym centrum dla mieszkańców miasta i okolic. W ramach obchodów urodzin marketu chcieliśmy podziękować klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli – podsumowuje wydarzenie Marta Kańska-Klonowska, Dyrektor Marketu Saturn w Lubinie. – Urodzinowa impreza okazała się takim samym sukcesem, jak 7 lat naszej obecności w Lubinie. Goście dopisali i chętnie włączyli się w jubileuszową zabawę. W dniach 9-12 czerwca klienci tłumnie odwiedzili Dni Otwarte, podczas których odbyły m.in. się targi technologiczne oraz pokazy kulinarne. Prawdziwym urodzinowym hitem była też sobotnia gala w głównym atrium Galerii z gwiazdami sportu, pokazami tańca i mody oraz najnowszego sprzętu elektronicznego.

Gala rozpoczęła się od pokazu breakdance w wykonaniu dwóch utalentowanych tancerzy – Kacpra Baziów oraz Karola Kołodyńskiego z Legnicy. Po niezwykle energetycznym wstępie emocje podgrzało spotkanie ze szczypiornistami z klubu Zagłębie Lubin oraz futbolistami z klubu Warriors. To nie jedyne wszystkie gwiazdy sportu, które uświetniły swoją obecnością urodziny sklepu Saturn. Goście witali oklaskami kolejnych sportowców – medalistkę Grand Prix Fitness i trenerkę personalną Weronikę Szczytyńską oraz utytułowanego pięściarza Pawła FURIĘ Czyżyka. Każda z zaproszonych gwiazd dała pokaz swoich umiejętności, a następnie pozowała do wspólnych zdjęć i rozdawała upragnione autografy. To jednak jeszcze nie wszystkie atrakcje, które czekały na uczestników sobotniej imprezy. Chętne osoby zostały oddane w ręce specjalistów od wiosennej metamorfozy – stylistki Jolanty Watral, makijażystki z firmy Douglas oraz ekspertów z salonu fryzjerskiego Loiret Revlon Professional w Lubinie i Legnicy. Tymczasem goście bawiący się w atrium Galerii Cuprum Arena mogli obejrzeć pokazy mody sportowej oraz koktajlowej, a także prezentację elektroniki użytkowej. Dla dzieci organizatorzy przygotowali magiczny występ baloniarza Piotra Dudka. Swoimi umiejętnościami tanecznymi zaskoczyli widzów tancerze ze szkoły Origin Of Jana Jagodzińskiego oraz grup No, co Crew i Street Dance Academy z Wrocławia. Niezwykła energia wydarzenia udzieliła się wszystkim uczestnikom, którzy z niecierpliwością czekali na kolejne atrakcje. Słodkim zakończeniem imprezy był wyśmienity tort urodzinowy, pokrojony osobiście przez Martę Kańską-Klonowską Dyrektor Marketu Saturn w Lubinie.

Z myślą o klientach, którzy nie mogli wziąć udziału w urodzinowych obchodach, wydarzenie było relacjonowane na żywo przez TV Regionalną.


Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )