Saturn Janki zaprasza na spotkanie z zespołem Ich Troje!

Już w najbliższą niedzielę, 19 czerwca br., na gości sklepu Saturn w Jankach czeka wyjątkowa niespodzianka. Popularny market z elektroniką użytkową odwiedzi Michał Wiśniewski z zespołem Ich Troje promując swój nowy solowy album „Nierdzewny” i album „Remixed” zawierający 13 najpopularniejszych remixów  polskiego zespołu. Wszystkich fanów zespołu Ich Troje i Michała Wiśniewskiego  czeka niepowtarzalna okazja zrobienia sobie zdjęcia i zdobycia autografów muzyków. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

Niedzielne spotkanie w sklepie Saturn Janki odbędzie się w ramach promocji solowego albumu artysty, wydanego 17 czerwca br. Michał Wiśniewski „Nierdzewny” i „Ich Troje Remixed” ,który jest pierwszym od 8 lat studyjnym albumem Ich Troje, który w tym roku świętuje 20-lecie swojego istnienia.

Ich Troje został założony w połowie lat 90 w Łodzi. W 1996 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu „Intro”, ale prawdziwy rozgłos muzycy zyskali w 1999 roku wraz z piosenką „A wszystko to…(bo Ciebie kocham)”. Chwytliwe słowa i łatwo wpadająca w ucho muzyka uczyniły z Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje prawdziwe gwiazdy.

W dorobku zespołu znajdują się również takie znane przeboje, jak „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Babski świat” czy „Keine Grenzen – Żadnych Granic”. Muzycy dwukrotnie, w 2003 oraz 2006 roku, reprezentowali Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji. Za drugim razem zakończyli swój udział na wysokim siódmym miejscu, osiągając drugi najwyższy wynik dla kraju w historii startów w muzycznym konkursie.

W trakcie wydarzenia fani będą mogli kupić najnowszą płytę „Nierdzewny”/ „Ich Troje Remixed”, zrobić sobie zdjęcia oraz zdobyć autografy członków zespołu.

Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )