Jesienne Forum Wymiany Doświadczeń branży motoryzacyjnej

Już po raz dwunasty TÜV NORD Polska zaprasza przedstawicieli branży motoryzacyjnej na Forum Wymiany Doświadczeń. W tym roku Forum odbędzie się w dniach 6-7 października w urokliwym Pałacu Wojanów koło Jeleniej Góry. W przeddzień Forum atrakcją dla uczestników będzie zwiedzanie zakładu TOYOTA w Wałbrzychu.

Wśród prelegentów Forum znajdą się eksperci z branży automotive, zarówno ze strony audytów jakościowych jak i zarządzania.
W zeszłym roku Forum otwierał Maciej Wisławski, tym razem wykład inauguracyjny poprowadzi Janusz Dudek – pierwszy i jedyny Polak w historii, który został zatrudniony przez centralę AMG Driving Academy!

Tegoroczne prelekcje skupiać się będą między innymi wokół następujących zagadnień: NEW ISO/TS 16949 – panel dyskusyjny z auditorami ISO/TS 16949, Zarządzanie procesami w praktyce, Nowe inwestycje w przemyśle motoryzacyjnym oraz Sorting & Rework.

Sprawdzonym już zwyczajem, prelekcje zostaną uzupełnione warsztatami, podczas których można będzie bardziej szczegółowo porozmawiać na interesujące uczestników tematy.

Nowością będzie natomiast Panel biznesowy – Zarządzanie ryzykiem biznesowym.

TUV NORD Polska
więcej informacji: TUV NORD POLSKA (press box)