Media Markt zaprasza mieszkańców Puław do wspólnej zabawy


W maju mieszkańcy Puław po raz pierwszy odwiedzą nowy sklep sieci Media Markt w Galerii NOVA. Zanim to jednak nastąpi, marka zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy. Już 7 maja na Skwerze Niepodległości ustawiony zostanie namiot z bezpłatnymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych – zabawami i konkursami, w których można wygrać atrakcyjne nagrody!

W pierwszej połowie maja Media Markt otworzy pierwszy w Puławach i trzeci
w województwie lubelskim sklep sieci. Tym samym mieszkańcy miasta i okolic zyskają dostęp do największej oferty urządzeń dla domu i biura, ciekawych usług
i fachowych porad ekspertów z branży elektroniki użytkowej. Jeszcze przed oficjalnym otwarciem marketu, Media Markt przygotował dla klientów niespodziankę i zaprasza dzieci oraz dorosłych na dzień pełen atrakcji.

7 maja br. na Skwerze Niepodległości przy ulicy Polskiego Czerwonego Krzyża ustawiony zostanie namiot Media Markt, w którym w godzinach 12:00 – 18.00 będą czekały na gości liczne atrakcje, m.in.   Każdy z uczestników wydarzenia będzie mógł spróbować swoich sił w grach zręcznościowych, m.in. zabawa w piłkarzyki oraz batak – urządzenie zaprojektowane do ćwiczenia koordynacji ruchowej i koncentracji, cech niezbędnych wytrawnym graczom. Dla wielbicieli gier wideo organizatorzy przewidzieli pełną emocji rywalizację na konsolach Xbox One. Dodatkowo, uczestnicy wydarzenia będą mogli pogłębić swoją wiedzę na temat nowych technologii i uzyskać fachowe porady. Do wspólnej zabawy będzie zachęcała muzyka DJ-a, zaś słone i słodkie przekąski serwowane przez food tracki pozwolą szybko zregenerować siły. Organizatorzy zaplanowali także specjalną strefę zabaw dla najmłodszych gości wydarzenia.

Przygotowania do otwarcia sklepu w Puławach zbliżają się ku końcowi. Do tej pory mieszkańcy miasta mogli skorzystać z oferty Media Markt jedynie za pośrednictwem sklepu internetowego www.mediamarkt.pl. Już za kilka dni zaprosimy ich do naszego nowego marketu, jednak już teraz zachęcamy do wspólnej zabawy – powiedział Łukasz Jerzmanowski, Kierownik Sklepu Media Markt w Puławach.Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Nowoczesna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie właściwego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 55 marketów w 45 miastach Polski. W maju zostaną uruchomione kolejne sklepy w Puławach i Tczewie.

Media Markt
Więcej informacji z MEDIA MARKT  ( press box )