Sieć Saturn partnerem biegu Wings for Life World Run

8 maja 2016 roku w Poznaniu rozpocznie się bieg Wings for Life World Run, którego celem jest zebranie funduszy na badania nad urazami rdzenia kręgowego. Wyjątkową inicjatywę wspiera także sieć sklepów z elektroniką użytkową Saturn, która dołączyła do akcji w charakterze partnera. Uczestnicy biegu otrzymają specjalne koszulki i możliwość wzięcia udziału w licznych atrakcjach, przygotowanych przez Saturna.

Wings for Life World Run to jedyny bieg na świecie, w którym to meta goni zawodników. Koniec ich biegu wyznaczają bowiem samochody pościgowe, które podążają za biegaczami. Samochody startują 30 minut po maratończykach z prędkością 15 km/h. Z czasem przyspieszają i doganiają uczestników, kończąc ich bieg. Formuła imprezy jest na tyle wyjątkowa, że z roku na rok gromadzi coraz większą rzeszę sportowców-amatorów w różnym wieku, wśród których znajdują się także osoby niepełnosprawne. Wszystkim przyświeca jeden cel – pomóc w zbiórce funduszy na badania nad urazami rdzenia kręgowego, prowadzonymi przez fundację Wings for Life. Trzecia edycja biegu wystartuje już 8 maja 2016 roku jednocześnie w 33 krajach na świecie. W Polsce impreza odbędzie się w Poznaniu.

Sieć Saturn od lat pomaga rozwijać pasje, promuje zdrowy styl życia i wspiera inicjatywy sportowe. Angażując się w bieg Wings for Life World Run marka Saturn pomaga w zbiórce funduszy na pomoc osobom, których możliwości ruchowe ogranicza choroba.

Dołączając do Wings for Life World Run w charakterze partnera, sieć Saturn zaopatrzy biegaczy w koszulki, które zostaną dołączone do pakietów startowych. Każdy z zawodników otrzyma także kupon rabatowy uprawniający do zakupu zegarków sportowych i sprzętu do przygotowywania zdrowych posiłków w atrakcyjnych cenach. Na miejscu wydarzenia czekają zaś na uczestników biegu liczne atrakcje i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, przygotowane przez Saturna.

Saturn przyciąga ludzi aktywnych, dlatego staramy się za pomocą nowoczesnych technologii wspierać ich sportowe pasje. W sklepach sieci Saturn zostały utworzone specjalne strefy fit, w których miłośnicy aktywnego stylu życia znajdą nowoczesną elektronikę sportową oraz bogatą ofertę małego AGD. Sportowy tryb życia aktywnie promujemy także w mediach społecznościowych. Na profilach sieci SATURN na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze czekają porady ekspertów dotyczące odpowiedniego przygotowania do sportowych zmagań. Każdy miłośnik biegania dowie się m.in. jak powinna wyglądać rozgrzewka, jaka #technologiapodkrecatempo oraz co zrobić, aby być fit  – powiedział Tomasz Wawszczyk, Dyrektor Działu Zakupu sieci Saturn.

Więcej informacji na temat wydarzenia i formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.wingsforlifeworldrun.com .


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 200 marketami w 5 krajach. 25 z nich zlokalizowanych są w Polsce, z czego trzy to salony z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Specjalistyczne sklepy marki SATURN oraz sklep internetowy saturn.pl oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.
www.saturn.pl
facebook.com/SaturnPolska
youtube.com/user/saturnpolskacom

Saturn
www.saturn.pl