Tarnobrzeg z ofertą Media Markt!

Już w maju br. w Tarnobrzegu zostanie otwarty market popularnej sieci Media Markt. Będzie to największy w mieście i okolicy sklep z elektroniką użytkową.

Sieć Media Markt przygotowuje się do uruchomienia sklepu w tarnobrzeskim Centrum Handlowym Wszystko dla Domu. Na powierzchni całkowitej liczącej ponad 1000 m2 klienci znajdą szeroki wybór artykułów niezbędnych do wyposażenia domu i biura. W ofercie znajdą się również najnowsze urządzenia mobilne umożliwiające stały kontakt ze światem w pracy i zabawie, sprzęt fotograficzny, gry komputerowe, książki, muzyka, film.
O obsługę klientów zadba 22 pracowników, którzy przeszli szereg szkoleń zarówno produktowych, jak również w zakresie obowiązujących w Media Markt standardów obsługi. Większość pracowników to mieszkańcy Tarnobrzega i okolic.

Do tej pory mieszkańcy miasta mogli skorzystać z naszej oferty jedynie za pośrednictwem sklepu internetowego. To bardzo wygodna forma dokonywania zakupów, ale ogranicza nasze możliwości związane z doradztwem i pełną prezentacją produktów. Dlatego cieszymy się, że już wkrótce będziemy mogli zaprosić wszystkich fanów nowych technologii również do naszego sklepu w Centrum Handlowym Wszystko dla Domu. – powiedział Mariusz Kozłowski, Kierownik Sklepu Media Markt  w Tarnobrzegu.

W związku z uruchomieniem nowego sklepu Media Markt dyrekcja zapowiada atrakcje dla mieszkańców miasta oraz ciekawe oferty produktowe.


Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Nowoczesna i przyjazna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 54 markety w 44 miastach Polski oraz największy specjalistyczny sklep internetowy mediamarkt.pl i jest liderem w branży. Na pierwsze półrocze 2016 roku sieć zapowiada otwarcie sklepów w Tarnobrzegu, Puławach oraz Tczewie.

Media Markt
Więcej informacji z MEDIA MARKT  ( press box )