Świąteczna niespodzianka od Media Expert!

Sieć Media Expert, w ramach swojej świątecznej akcji charytatywnej,  wyposażyła jeden z warszawskich Domów Dziecka w sprzęt AGD. Placówkę przy ul. Korotyńskiego 13 odwiedziła również Ewelina Lisowska.

Media Expert często inspiruje i chętnie uczestniczy w przedsięwzięciach charytatywnych, które wpisują się w strategię odpowiedzialności biznesu. Przypomnijmy, że przy Media Expert prężnie działa Fundacja „Włącz się!”, która wzięła pod swoje skrzydła lokalne, wielkopolskie placówki opiekuńczo-wychowawcze tj. Domy Dziecka, Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych, a także ośrodki rehabilitacyjne. Oprócz pomocy rzeczowej, wymienione instytucje wspierają wolontariusze –  w większości pracownicy Media Expert. W ramach tych działań organizowane są między innymi  cykliczne wycieczki krajoznawcze,  których celem jest  integracja ich uczestników oraz sprawienie radości dzieciom i wychowankom tych placówek.

„Dzisiejszym wydarzeniem chcemy zapoczątkować tradycję corocznego, przedświątecznego obdarowywania sprzętem jednego, wybranego Domu Dziecka z innego regionu w Polsce. Cieszymy się, że dziś jesteśmy w Warszawie.” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Jak tłumaczy rzecznik, o wyborze Domu Dziecka nr 9 zdecydowało kilka czynników. „Przede wszystkim ujęło nas to, że jest to placówka, która dba o swoich podopiecznych nie tylko w trakcie ich pobytu w tym miejscu, ale i po jego opuszczeniu. Stały kontakt i monitoring potrzeb, realne wsparcie w dorosłym życiu wychowanków to wartości, które powinny cechować przecież wszystkie tego typu miejsca. Doceniamy również poświęcenie osób zarządzających Domem Dziecka i Fundacji, która z entuzjazmem i poświeceniem stara się realizować marzenia dzieci.” – dodaje Mystkowski.

Ogromne wrażenie na zebranych zrobiła Ewelina Lisowska, która osobiście wręczała prezenty od sieci Media Expert. „Wiem, że dziś zdecydowanie większe emocje wśród dzieci wzbudza obecność Eweliny Lisowskiej, niż prezenty od sieci Media Expert. Wierzę jednak, że sprzęt, którym nas dzisiaj wyposażono będzie służył dzieciom i naszej placówce przez wiele lat. Entuzjazm i emocje, które udzieliły się nam wszystkim podczas tego radosnego, przedświątecznego wydarzenia, wszyscy na długo zapamiętamy.” – podsumowała Anna Kaszuba, dyrektor Domu Dziecka nr 9.

Media Expert
www.mediaexpert.pl
więcej informacji z Media Expert