Premiera gry Star Wars Battlefront w Złotych Tarasach

19 listopada br. to wyjątkowy dzień dla fanów Gwiezdnych Wojen. O godz. 15.30 w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie rozpocznie się długo wyczekiwana impreza premiera gry Star Wars™ Battlefront™. Na uczestników imprezy czeka spotkanie z twórcami gry, gwiezdne stanowiska z konsolami PlayStation oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Partnerem wydarzenia jest sieć Saturn.

Już 19 listopada br. odbędzie się widowiskowa premiera gry Star Wars™ Battlefront™. Uczestnicy wydarzenia jako pierwsi będą mieli okazję wziąć udział w starciu pomiędzy Rebelią a siłami Imperium. Dla klientów, którzy zakupią grę podczas eventu przygotowaliśmy specjalny, dwustronny plakat ze świata Star Wars™ Battlefront™. Do tego tylko u nas klienci mogą zakupić limitowaną edycję konsoli PlayStation 4 z Darth Vaderem. –  powiedział Mariusz Bocian, Kierownik Działu Zakupu Entertaitment sieci Saturn.

Impreza promująca grę Star Wars™ Battlefront™ odbędzie się w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie. W godzinach 15.30-21.00 na uczestników wydarzenia czekają liczne atrakcje inspirowane fabułą Gwiezdnej Sagi.

Do dyspozycji gości oddanych zostanie ponad 20 stanowisk z pełną wersją gry na konsolach PlayStation 4. W rozgrywkach, transmitowanych na żywo na ogromnym ekranie kinowym, udział wezmą także znani youtuberzy. W atmosferę Gwiezdnej Sagi wprowadzi gości profesjonalna orkiestra, która wykona koncert muzyki z kultowej serii. Na premierze nie zabraknie też cosplayerów i pełnowymiarowych modeli kroczącego AT-ST i Śnieżnego ścigacza. Goście wydarzenia będą mieli okazję wcielić się w pilota X-winga, zasiąść w replice kabiny gwiezdnego myśliwca i uwiecznić przygodę na pamiątkowym filmie. Uczestnicy poznają tajniki Star Wars™ Battlefront™ w trakcie wywiadu z twórcą Droidów oraz rozmowy z członkami społeczności Gwiezdnych Wojen w Polsce. Dla gości przygotowano także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a do największego szczęśliwca trafi specjalna edycja konsoli PlayStation 4 z wizerunkiem Dartha Vadera.

Partnerami wydarzenia są Electronic Arts Polska, sieć Saturn, Złote Tarasy oraz PlayStation Polska. Dodatkowe informacje oraz scenariusz imprezy znajdują się na stronie www.zlotetarasy.pl .

Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )