Diament Stolarki 2015 dla drzwi PETECKI FUTURE DESIGN

Grupa PETECKI po raz kolejny została doceniona przez ekspertów, tym razem za serię DRZWI PETECKI FUTURE DESIGN. Statuetka „Diamentu Stolarki” została oficjalnie wręczona 18-ego września, podczas Międzynarodowych Targów Architektonicznych – Warsaw Build 2015.

Seria drzwi FUTURE DESIGN marki PETECKI to odzwierciedlenie idei „design thinking”, łączącej w sobie maksymalną funkcjonalność i dostosowane do indywidualnych gustów użytkowników.

FUTURE DESIGN to projekt przyszłości, który charakteryzuje innowacyjność, dbałość o detale i najwyższa jakość komponentów. Są to drzwi dedykowane do budynków energooszczędnych oraz pasywnych z dodatkowymi zabezpieczeniami antywyważeniowymi.

Nagroda „Diamentu Stolarki” pokazuje, że marka PETECKI jest ceniona nie tylko przez Klientów, ale także zyskuje najwyższe uznanie w oczach ekspertów i architektów.

To dla nas zaszczyt i jednocześnie motywacja do wyznaczania standardów w stolarce. Dziękujemy.Drzwi PETECKI mogą zostać wykonane według bogatej palety oklein drewnopodobnych oraz imitujących wygląd niektórych metali oferowanych przez firmę VEKA, jak również w dowolnym kolorze RAL.
Innowacyjność i funkcjonalność kryje się także w możliwości wykonania dwóch odmiennych kolorów: jeden widoczny na zewnątrz, a drugi od wewnątrz.
Wzory drzwi zaprojektowane zostały w oparciu o najnowsze trendy.

PETECKI.eu (PRESS BOX)